Garnitur ślubny – jaki najlepiej wybrać?

Garnitur ślubny - jaki wybrać
Fot. Pal Zileri

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdego człowieka. Podczas tej uroczystości chcemy wyglądać elegancko i stylowo. Mężczyźni zaczynają przygotowania do ślubu od kupna garnituru. Nie zawsze jednak wiedzą, jaki produkt powinni wybrać.

Garnitur ślubny powinien być wykonany z cienkiej tkaniny w ciemnym kolorze. Dobrym wyborem będzie kupno produktu granatowego. Niektórzy wolą garnitur w kolorze czarnym, ale warto pamiętać, że nie jest on uniwersalny i powinien być zakładany tylko wtedy, gdy uroczystość odbywa się wieczorem. Warto zapamiętać, że garnitur ślubny nie powinien mieć żadnych wzorów, takich jak prążki czy krata.

Produkt może być dwuczęściowy lub trzyczęściowy. Jeśli będzie posiadał kamizelkę, to powinna być ona wykonana z tej samej tkaniny, co pozostałe elementy. Marynarka od garnituru może być dwurzędowa, dzięki czemu pan młody będzie się wyróżniał spośród gości. Spodnie natomiast powinny mieć prostę nogawkę.

Z czego jeszcze będzie składał się zestaw ślubny? Czarnych klasyczych butów – dobrym wyborem będą wiedenki, białej bawełnianej koszuli z klasycznym kołnierzykiem oraz jedwabnego gładkiego krawata.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here