Marki, które powinieneś znać: Giacomo Conti

Giacomo Conti - modne ubrania
Fot. Giacomo Conti

Powstała w 2006 roku polska marka Giacomo Conti stara się rywalizować o klientów z innymi rodzimymi firmami – Vistulą i Bytomiem, stawiając jednak na odważniejsze pod względem kolorystycznym produkty.

Giacomo Conti ma już kilkadziesiąt punktów stacjonarnych zlokalizowanych w galeriach handlowych. Od jakiegoś czasu prowadzi także sprzedaż poprzez własny sklep internetowy.

Początkowo firma oferowała wyłącznie garnitury i koszule. Wraz z rozwojem rozszerzono asortyment także o inne eleganckie produkty – płaszcze, swetry, spodnie i charakterystyczne marynarki w odważnych kolorach. Mocne odcienie to duża zaleta letnich kolekcji.

– U naszych podstaw leżą dwie tradycje. Z jednej strony tradycja polskiego krawiectwa, dbającego o każdy szczegół, z drugiej – tradycja włoskiej lekkości designu – tłumaczą założyciele Giacomo Conti.

Na jakość produktu duży wpływ mają wykorzystywane tkaniny. W przypadku Giacomo Conti pozyskiwane są one od znanych europejskich producentów, którymi są m.in. Cerruti, Zegna czy Brennet.

Dobre opinie na temat wzornictwa i jakości produktów opisywanej marki świadczą o tym, że już wkrótce firma może zagrozić swoim bardziej znanym konkurentom – Vistuli i Bytomiowi.

Jakie jest Twoje zdanie na temat marki Giacomo Conti? Opublikuj swoją opinię w komentarzach.

8 KOMENTARZE

  1. Polecam. Zainteresowałem się Giacomo Conti, bo jej opinie były bardzo dobre. Nie zawiodłem się – wysoka jakość, dobre wzornictwo. Produkt pełnowartościowy na poziomie marki Bytom.

  2. Bardzo pozytywnie oceniam Giacomo Conti. Mam kilka marynek, bardzo dobra jakość, więc nie dziwią mnie opinie na temat tej marki.

  3. Witam , jeżeli chodzi o produkty są dobrej jakości, natomiast personel pozostawia wiele do życzenia… a szkoda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here