myTUI co to takiego? Jak się zalogować?

mytui - logowanie

myTUI to serwis dla klientów biura podróży TUI Poland. Każdy rezerwujący wakacje u tego touroperatora powinien założyć w nim konto.

W serwisie myTUI można sprawdzić m.in. szczegóły rezerwacji. Dzięki temu klient zweryfikuje, czy pracownik biura podczas składania zamówienia nie popełnił żadnego błędu. Platforma pozwala także na sprawdzenie godzin przelotów, limitów bagażowych. Jeśli klient dopiero dokonał wpłaty, w myTUI może sprawdzić status płatności.

myTUI pozwala także na pobranie, a następnie wydrukowanie dokumentów podróży.

myTUI – rejestracja i logowanie

Posiadanie konta w serwisie jest wymagane do założenia rezerwacji w biurze podróży TUI Poland. Rejestracja jest prosta – należy podać swój adres e-mail i stworzyć hasło, które musi zawierać 6 liter, jedną wielką i tzw. znak specjalny. Po założeniu konta na adres e-mail zostaje wysłany tzw. link potwierdzający. Po jego kliknięciu konto zostaje aktywowany.

Zalogować w systemie myTUI można się na stronie (my.tui.pl). Należy podać swój adres e-mail i wcześniej wybrane hasło. Po zalogowaniu wystarczy dodać rezerwację, poprzez wpisanie jej numeru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here