Pogotowia antykacowe. Stają się coraz popularniejsze

Pogotowie antykacowe

Przetańczyłeś całą noc? Jeśli podczas zabawy, oprócz grupy znajomych, towarzyszył Ci alkohol, to na drugi dzień najprawdopodobniej nie będziesz czuł się najlepiej. Jest jednak rozwiązanie. Przyjedzie do Ciebie do domu.

Pogotowia antykacowe to hit ostatnich miesięcy. Wszystko zaczęło się w Stanach Zjednoczonych, ale usługa jest dostępna także w Polsce. Na czym polega?

Do Twojego mieszkania przyjedzie profesjonalna pielęgniarka. To właśnie ona poda Ci dożylnie koktajl przygotowany m.in. z leków przeciwbólowych, przeciwzapalnych oraz witamin i minerałów. Zabieg trwa około 40 minut. Dzięki niemu szybko poczujesz ulgę i staniesz na nogi, bo dożylna droga podania suplementów jest bardzo skuteczna.

Co specjalnie nie dziwi pogotowia kacowe najwięcej zamówień otrzymują od piątku do poniedziałku. Często zdarzają się zgłoszenia grupowe. W końcu mało kto imprezuje w pojedynkę.

Najczęściej pomocy ratowników potrzebują mężczyźni. Średnio na 10 klientów przypadają zaledwie 2 kobiety. Najwyraźniej panie lepiej znoszą trudy dnia następnego. Co ciekawe, do ratowników po pomoc dzwonią zarówno dwudziestolatkowie, jak i osoby po 40 roku życia.

W Polsce usługa jest dostępna m.in. w Warszawie i Białymstoku.

Korzystałeś kiedykolwiek z takiej usługi? Napisz opinię o pogotowiu kacowym w komentarzach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here