Strona główna SPOŁECZEŃSTWO

SPOŁECZEŃSTWO

Sędzia ukradł towar w sklepie

Prezenterka TTV kupowała narkotyki od dilera gwiazd?

Trwa proces Cezarego P. uznawanego przez media za tzw. dilera gwiazd. Podczas ostatniej rozprawy po raz pierwszy padło nazwisko celebrytki, która się u niego zaopatrywała.
Świeżaki w Biedronce

Ukradła naklejki Świeżaków. Teraz może trafić do więzienia

Mieszkanka Pułtuska ukradła 1378 naklejek uprawniających do odbioru "Świeżaków".
Dziennikarz zaatakowany na miesięcznicy

Atak nożownika w Warszawie. Obcokrajowiec ranił policjanta

W centrum Warszawy, na ul. Ordynackiej, mężczyzna zaatakował policjanta. Nieoficjalnie wiadomo, że napastnik był pochodzenia arabskiego. Oprócz noża miał przy sobie pistolet.

Magdalena Żuk miała złamany nos. Informacje ze śledztwa

Z badań przeprowadzonych we wrocławskim zakładzie medycyny sądowej wynika, że Magdalena Żuk miała złamany nos. Nie wiadomo, czy przed śmiercią była pod wpływem środków odurzających.
Testy do policji - aktualne pytania

Oczko z grupy pruszkowskiej zatrzymany. CBŚ potwierdza

Centralne Biuro Śledcze zatrzymało Marka N. pseudonim "Oczko", który w latach 90. działał na Pomorzu w grupie przestępczej powiązanej z mafią pruszkowską.
Zatrzymania na miesięcznicy

Policja zatrzymała ludzi po miesięcznicy

Policja wyciągała przypadkowych ludzi z tłumu. Zaczynają się zastraszania - mówią uczestnicy dzisiejszej kontrmanifestacji na Krakowskim Przedmieściu.  W mediach pojawiła się informacja, że do przepychanek doszło, gdy policjanci chcieli wylegitymować i sprawdzić plecaki manifestujących. 
Instagram negatywnie wpływa na psychikę

Te aplikacje najbardziej obciążają psychikę młodzieży

Królewskie Towarzystwo Zdrowia Publicznego w Wielkiej Brytanii oceniło, które aplikacje negatywnie wpływają na samopoczucie młodzieży. Na pierwszym miejscu znalazł się popularny Instagram.
Barierki na Krakowskim Przedmieściu

Atak na dziennikarza podczas miesięcznicy smoleńskiej. Policja bagatelizowała sprawę

Dziennikarz "Wyborczej" Paweł Figurski został zaatakowany podczas miesięcznicy smoleńskiej w Krakowie. Policja interweniowała dopiero na wyraźną prośbę reportera.
27-letnia Magdalena Żuk zginęła w Egipcie

Oświadczenie rodziny Magdaleny Żuk. Proszą o pomoc ministra

Rodzina zmarłej w Egipcie Magdaleny Żuk wydała oświadczenie, w której prosi ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę o nawiązanie kontaktu ze swoim egipskim odpowiednikiem.
Barierki na Krakowskim Przedmieściu

Barierki wracają na Krakowskie Przedmieście. Trwają przygotowania do miesięcznicy

Od kilku godzin policja nie wpuszcza nikogo przed Pałac Prezydencki. I to pomimo tego, że miało się tam dziś odbyć legalne zgromadzenie. Jego przewodniczący został siłą usunięty z odgrodzonego terenu. 

POLECANE

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji na temat.