Paweł Trybson Trybala jest gejem? Tak twierdzi Marcin Najman

Czy Trybson jest gejem
Fot. PLMMA (screen z YT)

– Cały Śląsk mówi, że uczestnik programu Warsaw Shore, który dziś próbuje swoich sił w MMA, jest homoseksualistą – tak Marcin Najman opisuje w swoim oświadczeniu Pawła Trybsona Trybałę. I dodaje, że celebryta dorabiał kiedyś w agencji towarzyskiej jako męska prostytutka. Tymczasem „Trybson” wyzywa Najmana na pojedynek bez obecności kamer.

Do starcia między zawodnikami doszło na konferencji prasowej zapowiadającej galę Profesjonalnej Ligi MMA w Toruniu. Trybson i Najman byli głównymi gośćmi spotkania. Dziennikarzom mieli opowiedzieć o przygotowaniach do swojej najbliższej walki. Jeden z reporterów zapytał Trybsona, co sądzi o ewentualnej walce z Marcinem Najmanem.

Szukam rywali w swojej kategorii wagowej. Szukam sportu, a nie pajacowania, bo obiecałem to swoim kibicom – powiedział butnie, siedząc przed paczką słomki ptysiowej, która, jak się okazało za chwile, odegrała istotną rolę w historii. Jeżeli ktoś nie umie tego uszanować i mnie prowokuje, to czasem nerwy puszczają – odpowiedział Trybson.

Słowa te rozwścieczyły obecnego na sali Marcina Najmana, który w bardzo wulgarny sposób skomentował wypowiedź Trybały. Kiedy Najman nazwał Trybsona homoseksualistą (używając dużo bardziej obraźliwego określenia), były uczestnik programu Warsaw Shore rzucił w niego paczką słomki ptysiowej. Atmosfera była mocno napięta, dlatego zareagować musiał m.in. organizujący galę Mirosław Okniński, który wyprowadził Marcina Najmana, a następnie zakończył konferencję.

Po spotkaniu obaj zawodnicy wydali oświadczenia. – W związku z sytuacją, która miała miejsce w piątek podczas mojej konferencji w Toruniu, chciałbym bardzo przeprosić za swoje zachowanie. Emocje opadły, a ja zdałem sobie sprawę, że zupełnie niepotrzebnie dałem się sprowokować , czym zawiodłem fanów, widzów, ale i sam siebie – napisał Trybson.

Tymczasem Marcin Najman stwierdził, że nie obraził Trybsona, bo oficjalnie ujawnił się on i zadeklarował się , że jest homoseksualistą uprawiającym sex z facetami. Dla mnie nie było to zaskoczenie, od dawna Zagłębie i Śląsk huczały o tym, ze Trybson to konfident który sprzedał swoich kolegów jak również, że to Gej. Teraz już oficjalnie to potwierdził na konferencji. Gej, który w Zagłębiu dorabiał w agencji towarzyskiej jako męska prostytutka. 

Czy Trybson rzeczywiście jest gejem? Przypomnijmy, że jego żoną jest Eliza, także była uczestniczka programu Warsaw Shore.

Tak wyglądała konferencja prasowa z Trybsonem i Najmanej w rolach głównych.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj