Czy krawat powinien być dobrany pod kolor sukienki partnerki?

Krawat a sukienka partnerki
Fot. Eton

Razem z dziewczyną wybieracie się na ślub przyjaciół. Twoja partnerka przygotowała już wieczorową stylizację, a ty jak zwykle zostawiasz wszystko na ostatnią chwilę. Gdzieś przeczytałeś, że powinieneś dobrać krawat pod kolor jej sukienki. Na pewno?

Zrób to jeśli jesteś pantoflarzem i jedynie nic nie znaczącym dodatkiem do swojej kobiety. Pewny siebie mężczyzna będzie starał się pokazać swój styl i charakter. Wybierze taki krawat, jaki będzie pasował do jego stylizacji. Nie będzie dobierał krawata do koloru sukienki, a jedynie weźmie pod uwagę propozycję partnerki, tak aby zachować harmonię barw.

Nie musicie pokazywać poprzez ubiór, że jesteście nierozłączni. Czasem wystarczy jedno spojrzenie mężczyzny, a wszyscy dookoła wiedzą, jak bardzo kocha on swoją partnerkę.

Postaw na samodzielność. Każdy z nas inaczej czuje się, wkładając ubrania w żywych kolorach czy fasonach dopasowanych. Mężczyzna nawet w najdroższym garniturze, jeśli nie preferuje takiego stylu, nie będzie wyglądał dobrze. Bo nie będzie czuł się komfortowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj