Najbardziej luksusowe hotele, w których spędzisz wakacje

Wakacje na Zaknythosie
fot. Porto Zante

Wysokie temperatury, stylowe wnętrza, profesjonalna obsługa. Przedstawiamy hotele położone w różnych zakątkach świata, które łączy gwarancja najwyższego standardu.

1. Ayada Maldives Resort (Malediwy)

5-gwiazdkowy obiekt zlokalizowany na prywatnej wyspie, która otoczona jest rafą koralową. Klienci mogą spędzić wakacje w luksusowych willach z prywatnym basenem, tarasem i bezpośrednim dostępem do plaży. Ponadto na terenie kompleksu znajduje się 8 barów i restauracji czy centrum SPA.

Luksusowy hotel na Malediwach
fot. Ayada Maldives Resort

2. One&Only Royal Mirage (Dubaj)

Ekskluzywny hotel położony przy znanej plaży Jumeirah Beach. Kompleks składa się z trzech części. Ostatnia z nich – Residence & SPA została przygotowana z myślą o najbardziej wymagających gościach. Hotel słynie z luksusowych wnętrz i dobrze wyposażonego centrum SPA. Na terenie kompleksu znajduje się aż 14 lokali gastronomicznych (bary, restauracje, grill).

Luksusowy hotel w Dubaju
Fot. One&Only Royal Mirage

3. Porto Zante (Zakynthos)

Luksusowe wille, gdzie spotkasz profesjonalną obsługę. Jest tu wszystko, co potrzeba do spędzenia wakacji na wysokim poziomie. Stylowo urządzone apartamenty udekorowano obrazami artystów znanych nie tylko na wyspie, ale w całej Grecji. Meble znajdujące się w willach wybrano z kolekcji Giorgio Armaniego – Armani Casa. Obiekt jest corocznie nagradzany w konkursach na najbardziej luksusowy hotel w Grecji.

Wakacje na Zaknythosie
fot. Porto Zante

4. Emirates Palace (Abu Dhabi)

Na zbudowanie kompleksu wydano ponad 3 miliony dolarów. Obsługa jest dostępna przez dwadzieścia cztery godziny na dobę i mówi w kilkudziesięciu językach. Na życzenie klientów można wypożyczyć nie tylko limuzynę, ale także helikopter czy odrzutowiec.

Luksusowy hotel w Abu Dhabi
Fot. Emirates Palace

5. Hotel Martinez (Cannes)

Popularny wśród celebrytów. Najbardziej ekskluzywny jest 900-metrowy apartament z ogromnym tarasem, z którego można podziwiać widok na przepiękną zatokę.

Hotel w Cannes
fot. Hyatt

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj