Polacy żegnają Magdalenę Żuk. Mnóstwo komentarzy na jej profilu

Rodzina i przyjaciele pożegnali dziś Magdalenę Żuk. Pogrzeb odbył się w Bogatyni, gdzie 27-latka się urodziła i wychowała.

Magdalena uwielbiała słoneczniki – mówiła w jednym z wywiadów przyjaciółka tragicznie zmarłej Polki i poprosiła jednocześnie, aby uczestnicy zebrali je ze sobą. Przyjaciele nie zawiedli. Wiele osób pojawiło się właśnie z tymi kwiatami.

Wszystkim obecnym ciężko było ukryć zły. Każdy ze znajomych zapamiętał Magdę jako osobę radosną i energiczną. – Wiele radości mogła wnieść w życie innych – mówiła jej przyjaciółka. Dodaje przy tym, że Magda ostatnio żyła tak szybko, jakby przeczuwała, że jej życie szybko miałoby się skończyć.

Kondolencje rodzinie składają też internauci, którzy choć nie znali osobiście Magdy, to mocno zaangażowali się w sprawę wyjaśnienia jej tajemniczej śmierci. Na profilu dziewczyny na Facebooku powstała księga kondolencyjna.

– Nigdy o tobie nie zapomnę Madziu, będę się modlić za Ciebie do końca mych dni. Choć nie znałam Cię osobiście to stałaś się dla mnie bohaterką, tyle przeszłaś złego. Gdybym mogła oddałabym Ci połowę z życia jakie mi zostało może 10, może 20 lat, nie mam takiej mocy. Tak bardzo przeżyłam Twoją śmierć, że już nigdy na nic nie będę narzekać – napisała Eliza

Poruszyłaś nasze serca, zajęłaś szereg myśli w rozpaczy i niezrozumieniu tego co się stało. Nasze modlitwy niech niosą Ci siłę, wiarę i przebaczenie – dodał Czesław.

Rodzina i przyjaciele prosili o uszanowanie prywatnego charakteru uroczystości, a także o brak ingerencji w uroczystość przez osoby z zewnątrz.

 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj