Pomysły na oryginalne prezenty dla pary

Prezent dla pary - co wybrać

Przyjęcie weselne, zaręczyny lub rocznica ślubu to dobra okazja aby wręczyć parze wyjątkowy prezent. Kwiaty, słodycze i ozdoby domowe można zastąpić upominkiem w postaci bonu na romantyczną kolację w restauracji, spektakl teatralny oraz pobyt w Spa. Miłośnikom mocnych wrażeń można dać w prezencie wspólny skok na bungee, wyścigi na torze wyścigowym lub jazdę terenówką off road.

Prezent na rocznicę ślubu

Rocznicę zawarcia związku małżeńskiego można uczcić romantyczną kolacją. W doborze restauracji włoskich, francuskich, hiszpańskich czy tajskich pomoże portal superprezenty.pl, gdzie wyszczególniono oferty gastronomiczne z myślą o parach. Voucher do teatru ucieszy miłośników sztuki. Niektóre placówki kulturalne po zakończonym spektaklu oferują kolację oraz muzyczne przyjęcie. Użytecznym prezentem jest także pobyt w Spa. Ośrodki odnowy biologicznej oferują szeroki zakres usług do wyboru, np. sauny, baseny, jacuzzi oraz zabiegi pielęgnacyjne, odmładzające i wyszczuplające. Pakiety Spa mogą także zawierać masaże ciała, np. borowiną, czekoladą, miodem, gorącymi kamieniami i olejkami eterycznymi.

Pomysły na oryginalny prezent ślubny – skok tandemowy na bungee

Zamiast tradycyjnej koperty z pieniędzmi parze młodej można ofiarować voucher na wspólny skok na bungee. Atrakcja odbywa się najczęściej na żurawiu wieżowym o wysokości około 90 metrów. Do kostek uczestników mocowana jest specjalna elastyczna lina. Skok tandemowy polega na tym, że para skacze jednocześnie. Niektóre firmy organizujące bungee oferują możliwość filmowania i fotografowania całego wydarzenia profesjonalnym sprzętem.

Ciekawe prezenty ślubne – randka na torze wyścigowym i przygoda off road

Oryginalnym prezentem ślubnym może być szalona jazda wyścigowymi samochodami na profesjonalnym torze wyścigowym. Pakiet na przejazd zawiera w sobie krótki instruktaż organizatora, okrążenia zapoznawcze oraz przejechanie kilku okrążeń po torze. Istnieje możliwość nagrania całego wyścigu kamerą GoPro. Po przekroczeniu mety osoba, która wygrywa, dostaje pamiątkowy medal. Ślubnym upominkiem może być także jazda terenowym samochodem po trudnych terenach, czyli off road. Zabawa polega na pokonaniu konkretnej trasy w określonym czasie. Jeden z partnerów kieruje autem, a drugi pilotuje. Para może się w każdej chwili zamienić rolami. Terenówką jeździ się po stromych, kamienistych, błotnych i nierównych terenach. Warunki pogodowe nie wypływają na realizację vouchera na przygodę off road.

1 KOMENTARZ

  1. Ja na rocznice z mężem zlatałam razem w tunelu aerodynamicznym w wielkopolsce. To ja zrobiłam mu taką niespodziankę bo kiedyś coś o tym wspominał. Atrakcja ciekawa, inna od wszystkich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj