Marki, które powinieneś znać: Benevento

Benevento - opinie
Fot. Benevento

Klienci nazywają tę firmę królestwem chinosów. Benevento od ponad 20 lat specjalizuje się w szyciu spodni męskich. Czy warto kupić produkty tej marki?

Benevento to polska firma, która w naszym kraju nie tylko projektuje poszczególne modele, ale też szyje we własnej szwalni. Tkaniny sprowadza z innych europejskich krajów – głównie z Wielkiej Brytanii.

Na początku Benevento było podwykonawcą innych marek modowych. Firma przygotowała gotowy produkt, który cechował się wysoką jakością, ale nie był oferowany klientom, a różnym przedsiębiorstwom. Kilka lat temu produkty trafiły bezpośrednio do konsumentów. A o firmie zrobiło się głośno. Marka została zauważona przez stylistów. Jednocześnie powiększał się asortyment. Dziś Benevento oferuje nie tylko chinosy, ale także spodnie garniturowe czy szorty.

Atutem firmy jest szeroka rozmiarówka produtków i bogata paleta kolorystyczna. Spodnie szyte są w dwóch fasonach – regular i slim. Podstawowym surowcem jest bawełna. W sklepie można jednak znaleźć także spodnie wełnianie czy lniane. Te ostatnie przygotowywane są także w wersji eleganckiej. Materiał nie jest cienki jak w większości spodni lnianych. Dzięki czemu produkt zachowuje swoją formę i szybko się nie gniecie.

Posiadasz produkt tej marki? Napisz swoją opinię o Benevento w komentarzach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here