Marki, które powinieneś znać: Berwick

Berwick - opinie

To jedna z najbardziej znanych hiszpańskich marek produkujących buty wizytowe. Co sądzą na temat marki Berwick inni klienci?

Berwick należy do hiszpańskiej firmy Milan Clasic SA, która mieści się w Almansie. Przedsiębiorstwo to zajmuje się wytwarzaniem surowców wykorzystywanych podczas szycia butów. I jednocześnie przygotowuje produkty kierowane do klientów detalicznych.

Większość produktów marki Berwick jest szytych w ramach procesu Goodyear Welted. Cechuje się on trwałością, wygodą i izolację stopy. Pozwala również na naprawę buta w przypadku uszkodzeń. System Goodyear Welted wykorzystują też najbardziej znani producenci obuwia z Włoch czy Wielkiej Brytanii.

Buty marki Berwick są szyte wyłącznie w Hiszpanii. Przedstawiciele firmy mają kontrolę nad całym procesem produkcyjnym. Berwick nie zamierza w przyszłości zlecać produkcji w krajach azjatyckich.

W ostatnim czasie hiszpańska marka poszerzyła swój asortyment. Oprócz butów eleganckich w ofercie pojawiły się m.in. sneakersy, a nawet sandały.

Obuwie Berwick ceny

Ile trzeba zapłacić za produkty tej marki? Najtańsze modele kupimy za około 700-800 zł. Firma jest często rekomendowana osobom, które zamierzają nabyć swoje pierwsze obuwie szyte metodą Goodyear Welted. W tej kategorii cenowej Berwick zajmuje zazwyczaj 1 miejsce wśród marek obuwniczych ocenianych pod względem jakości.

Posiadasz obuwie firmy Berwick? Zostaw swoją opinię w komentarzach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj