Zarobki w Biedronce. Tyle zarobisz w dyskoncie

Zastanawiasz się nad pracą w dyskoncie? Sprawdziliśmy, ile zarabia się w najchętniej odwiedzanym przez Polaków sklepie, czyli Biedronce.

Dobra informacja jest taka, że sieć wprowadziła podwyżki dla swoich pracowników. Wynagrodzenie zależy zarówno od stanowiska, jak i stażu pracy w firmie. Nowy pracownik w Biedronce jako kasjer zarobi 2300 zł brutto. To kwota o ponad 10 proc. wyższa niż płaca minimalna. Osoby, które przepracowały w dyskoncie co najmniej 3 lata, zarobią o 300 zł więcej.

Kierownik sklepu zarobi natomiast od 2800 zł brutto do nawet 6000 zł brutto przy bardzo długim stażu. Wszyscy są zatrudnieni na podstawie umowy o pracę. Pracownicy objęci są również systemem premiowym.

Oprócz tego zatrudnieni mogą liczyć na pakiety socjalne. Dla osób najbardziej potrzebujących przygotowano pomoc materialną. Latem dla dzieci pracowników mogą wziąć udział w bezpłatnych obozach letnich. A jeśli ktoś dopiero spodziewa się potomka, to może skorzystać z programu „Narodziny z Biedronką” i otrzymać wyprawkę dla niemowląt.

Sieć sklepów Biedronka zatrudnia w całej Polsce 55 tys. osób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj