Wielki powrót Chio Chips. Znów znajdziesz je w sklepach!

Popularne w latach 90. chipsy powróciły do sprzedaży. To kolejny produkt, chociażby po Frugo, który doczekał się reaktywacji po latach.

Produkt Chio Chips zniknął z polskiego rynku w 2006 r. Wtedy też spółka Polsnack została sprzedana konkurentowi – koncernowi spożywczemu Lorenz Bahlsen Snack-World Tuż po transakcji potentat na rynku przekąsek zdecydował najpierw o ograniczeniu, a potem o wycofaniu marki z Polski. Dlaczego zapadła taka decyzja? Zapewne dlatego, że Chio bezpośrednio konkurowało z innym produktem znajdującym się w portfolio firmy, jakim jest Crunchips.

Chipsy zniknęły z Polski, ale doskonale sobie radziły na rynkach zagranicznych. W 2015 r. z okazji 20-lecia sieci sklepów Biedronka wyprodukowano limitowano edycję chipsów. Smakowały tak samo jak sprzed lat i miały nawet te same opakowania. Nie zdecydowano się wówczas wtedy na kontynuowanie eksperymentu.

Teraz Chio Chips powróciły i ponownie można je nabyć w „Biedronkach”. Pojedyncze opakowanie 130 g kosztuje 2,99 zł.

 

 

2 KOMENTARZE

  1. Witam jestem osobą niepełnosprawną i bardzo bym się ucieszył jakby znowu wrócimy karty dragon ball wiem że to nie możliwe ale warto spróbować może pwletycje napisać???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here