Marki, które powinieneś znać: Clarks

Clarks - opinie
Fot. Clarks

W 1825 r. Cyrus i James Clark założyli firmę zajmującą się produkcją oraz sprzedażą obuwia. Dziś przedsiębiorstwo Clarks posiada ponad 1000 sklepów w 50 krajach, w tym w Polsce.

A wszystko zaczęło się od pantofli ze skóry owczej. Obecnie firma jest znana z produkcji obuwia bardzo dobrej jakości. Osoby, które zakupiły buty Clarks, zachwycają się komfortem ich noszenia. – Są bardzo wygodne. Dzięki wielu fasonom obuwiem tej firmy mogą zainteresować się zarówno osoby preferujące styl casual, jak i elegancję – mówi Mr. Fashion Maciej, który kilkukrotnie już nabywał produkty Clarks.

W artykułach tej firmy stosowane są różnego rodzaje systemy mające zapewniać wygodę. Wkładka Clarks Plus dostosowuje się do każdego ruchu i utrzymuje stopy w naturalnym położeniu. Inny system – Active Air – chroni stopy przed złymi warunkami atmosferycznymi. Technologia Wavewalk sprawia natomiast, że długie spacery przestają kojarzyć się z wysiłkiem. Krzywizna i specyficzne osie powodują, że ruch stopy jest dużo bardziej płynny.

Salony firmy Clarks znajdują się w kilku polskich miastach – w Warszawie, Trójmieście, Białymstoku, Bydgoszczy i Opolu. Wybrane produkty dostępne są w innych tradycyjnych sklepach obuwniczych i internetowych.

 

1 KOMENTARZ

  1. Buty z tej firmy to tandeta. Kupiłem buty do marynarki, takie kremowe. Chciałem lekko przetrzeć i nagle ciemny ślad nie do zmycia. Od razu poleciały do kosza. Szkoda nerwów. Nie polecam tych bubli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj