Gdzie warto robić zakupy odzieżowe?

Sprawdź, gdzie kupować ubrania
Fot. Carl Gross

Jeśli zdecydowałeś już, jaki styl najbardziej do Ciebie pasuje, czas wybrać się na zakupy. 

Jakie sklepy odwiedzać? Jak kupować taniej? To często zadawane pytania przez osoby rozpoczynające przygodę z modą męską.

  • Sklepy internetowe marek

Coraz częściej w oficjalnych sklepach internetowych firm odzieżowych organizowanych jest więcej promocji niż w punktach stacjonarnych. Dzięki temu możesz zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych, a produkt otrzymasz bezpośrednio do domu. Co w przypadku, kiedy masz problem z doborem rozmiaru? Wiele sklepów oferuje darmowy zwrot, dzięki czemu nie ponosisz żadnego ryzykwa.

  •  Sklepy multibrandowe

Zarówno te zlokalizowane w tradycyjnych galeriach handlowych, jak i w internecie. Sklepy multibrandowe to gwarancja szerokiej oferty produktów i niższej ceny. W tego typu punktach sprzedaży można też znaleźć mniej znane marki, ale cechujące się bardzo dobrą jakością artykułów.

  • Outlety

Warto odwiedzać też sklepy, w których sprzedawane są ubrania danej marki z poprzednich kolekcji. Poszukuj w nich przede wszystkich ubrań z tzw. klasyki, które nigdy nie wychodzą z mody.

  • TK Maxx

    Miejsce, które zasługuje na osobny punkt w tym artykule. Tk Maxx nie jest zwykłym sklepem multibrandowym. Nie można zaliczyć go też do kategorii outletów. TK Maxx znajdziesz produkty z bieżących, jak i starszych kolekcji. Ten sklep charakteryzuje fakt, że większość dostępnych produktów to pojedyncze sztuki. A każda rzecz ma niższą cenę od detalicznej nawet do 60 proc. Wizytę w tym sklepie polecamy osobom, które lubią poszukiwać okazji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj