Jak kompleksowo wysprzątać dom za pomocą nowoczesnych urządzeń?

Nowoczesne odkurzacze

Sprzątanie domu, zwłaszcza podłóg, dywanów i wykładzin, nigdy nie należało do najprzyjemniejszych zadań, ale niestety każdy z nas musi się z nim regularnie mierzyć – w końcu wszyscy chcemy, aby przestrzeń wokół nas była czysta i schludna, a to wymaga mnóstwa pracy.

Przynajmniej tak mogłoby się wydawać. Dziś, gdy na rynku dostępne są nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne, domowe porządki można wykonać łatwo, szybko i bez zbędnego wysiłku. Miotły i mopy poszły w kąt, a ich miejsce zajęły innowacyjne odkurzacze, które potrafią wykonywać tę samą pracę dużo lepiej i dużo szybciej.

Jaki odkurzacz najbardziej przyda się w domu?

Dwa najważniejsze sprzęty, jakie powinny się znaleźć w każdym domu, to odkurzacz wielofunkcyjny BISSELL CrossWave Cordless MAX i bezprzewodowy odkurzacz ręczny BISSELL Pet HairEraser.Ten pierwszy to sprytne połączenie odkurzacza i mopa – potrafi jednocześnie odkurzać, myć i suszyć powierzchnie twarde i tekstylne, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić czas przeznaczany wcześniej na trzepanie i pranie dywanów. Odkurzacz wielofunkcyjny BISSELL CrossWave Cordless MAX docenią zwłaszcza osoby, które posiadają w mieszkaniu czy domu bardzo dużo powierzchni pokrytych wykładziną. Jej pielęgnacja to nie lada wyzwanie, ale CrossWave Cordless MAX poradzi sobie z nim śpiewająco. Bezprzewodowy odkurzacz ręczny BISSELL Pet HairEraser natomiast przyda się szczególnie właścicielom psów i kotów, czyli czworonogów, które gubią sierść czasami w naprawdę dużych ilościach i w dodatku często w miejscach, z których niełatwo ją usunąć, na przykład mebli tapicerowanych pełnych trudno dostępnych zakamarków. Skuteczne pozbycie się jej możliwe jest tylko przy użyciu naprawdę dobrej jakości sprzętu sprzątającego przeznaczonego do takich właśnie zadań specjalnych.

Inne urządzenia czyszczące przydatne w domu

Podłogi, dywany i meble to nie wszystko, co wymaga regularnego sprzątania w domu. Systematyczne porządki powinny obejmować także gruntowne czyszczenie armatury w łazience i kuchni, urządzeń AGD, okien, luster czy grzejników. Warto także stale dbać o czystość mebli i sprzętów ogrodowych, które bardziej niż cokolwiek innego narażone są na zanieczyszczenia i jeśli nie będą regularnie czyszczone, szybko stracą na pięknym wyglądzie i funkcjonalności. Dlatego w żadnym domu nie powinno zabraknąć też ręcznej myjki parowej BISSELL SteamShot. Takie uniwersalne urządzenie parowe to nieoceniona pomoc w porządkach domowych i ogrodowych, ponieważ jest w stanie łatwo i szybko usunąć najbardziej uporczywy brud, nawet osad z kamienia, a do tego doskonale dezynfekuje powierzchnie, co – jak już wszyscy mieliśmy się okazję przekonać dzięki pandemii – ma niebagatelne znaczenie dla naszego zdrowia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj