Juwenalia w Warszawie. Wiemy, kto zagra!

Juwenalia Warszawa

W tym roku święto studentów rozpocznie się 5 maja i potrwa aż do 3 czerwca. Za organizację imprez odpowiedzialna jest grupa Juwenalia Warszawska. My poznaliśmy już artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznych imprez.

Juwenalia w Warszawie 2017 – program

Warszawskie juwenalia uznawane są za największy studencki festiwal muzyczny w Europie Środkowo-Wschodniej. Co roku wielu artystów jest dumnych z tego, że wystąpi przed ogromną publicznością. Do organizacji imprezy przyłącza się większość warszawskich uczelni – w tym oczywiście Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawa czy Szkoła Główna Handlowa.

Kto wystąpi podczas Juwenaliów w Warszawie?

5 maja – Juwenalia Akademii Pedagogiki Specjalnej i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – tzw. Medykalia. Wystąpią NumerRaz, Dj Abdool i pozostali artyści, którzy wkrótce zostaną ujawnieni przez organizatorów.

11 maja – Juwenalia Akademii Sztuki Wojennej „Majowe Wibracje” oraz Akademii Wychowania Fizycznego i Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Publiczność rozgrzeje DJ Hazel.

12 maja – Juwenalia Uniwersytetu Warszawskiego oraz Juwenalia Artystyczne. Wystąpią Buslav, Krzysztof Zalewski, Kortez,

12 maja – Juwenalia Wojskowej Akademii Technicznej – MegaWAT. Impreza odbędzie się w rytmie muzyki disco polo. Wystąpią: Zenek Martyniuk i Akcent, Mig, Power Play, Defis, Calibra, Loverboy i The Lovers.

13 maja – Juwenalia Uniwersytetu Warszawskiego oraz Juwenalia Szkoły Głównej Handlowej. Wystąpią: Pidżama Porno, Lao Che, Luxtorpeda i Male Reggae Rockers.

19-20 maja – Juwenalia Politechniki Warszawskiej. Line-up imprezy zapowiada się imponująco. Zagrają: Happysad, Lady Pank, T-love, Tede, Bracia Figo Fagot i TABU.

19 maja – Gardenalia. Ogłoszono już, że wystąpią Dwa Sławy oraz Terrific Sunday.

20 maja – Wielka Parada Studentów 2017

26 maja – Juwenalia Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Jedną z gwiazd, która zagra podczas imprezy, jest zespół Lemon.

27 maja – Juwenalia Uniwersytetu Warszawskiego

2-3 czerwca – Ursynalia, czyli Juwenalia Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego

Artykuł jest na bieżąco aktualizowany. Tylko u nas znajdziesz bieżące informacje na temat artystów, którzy wystąpią podczas Juwenaliów w Warszawie w 2017 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj