Marki, które powinieneś znać: Kiel James Patrick

Kiel James Patrick Polska
Fot. Kiel James Patrick Polska

Jest uznawana za najpopularniejszą markę produkującą bransoletki dla mężczyzn. Poznajcie amerykańską firmę Kiel James Patrick.

Dawniej uważano, że jedyną biżuterią jaką może nosić mężczyzna jest zegarek. Czasy się jednak zmieniły. Panowie pozazdrościli paniom i podobne opinie głoszą już tylko prawdziwi konserwatyści. Faceci z całego świata oszaleli na punkcie „mewellery”, czyli męskiej biżuterii. Dzięki temu firmy notują rekordowe wyniki sprzedaży. Beneficjentem tej zmiany jest m.in. założona w Stanach Zjednoczonych i produkująca tam swoje wyroby marka Kiel James Patrick.

Firma czerpie wiele ze stylu marynistycznego. – Nasza marka budzi wspomnienia beztroskich dni nad brzegami i ciepłych letnich nocy – mówią jej przedstawiciele. To dlatego bransoletki dostępne w ofercie mają bardzo charakterystyczne kotwice. Wszędzie dominują też białe, niebieskie i granatowe barwy. Trzeba przyznać, że jakość wykonania, styl i kolorystyka robią wrażenie. Każdy produkt jest pleciony ręcznie. Cena? 250-350 złotych w zależności od modelu.

Produkty Kiel James Patrick stały się wzorem do naśladowania. Co ciekawe, podobne artykuły starają się wprowadzać do oferty marki odzieżowe, które dotychczas nie słynęły z żadnych akcesoriów. Wieści o duży zainteresowaniu dotarły także do nich. Zresztą jakiś czas temu projektanci Kiel James Patrick przygotowali wspólną kolekcję z marką Brooks Brothers. I w tym wypadku także odniesiono sukces. Akcesoria cieszyły się sporą popularnością, a o Kiel James Patrick usłyszeli klienci, którzy dotychczas nie mieli do czynienia z tą firmą.

Posiadasz jakiś produkt tej marki? Napisz opinię o Kiel James Patrick w komentarzach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj