Kobiety nie powinny nosić spodni. Ten ksiądz uważa, że to obrzydliwość

Kobieta w spodniach

Kontrowersyjne kazanie księdza Pawła Murzińskiego rozzłościło tysiące kobiet. Wszystko w związku opinią kapłana na temat noszenia spodni przez przedstawicielki płci pięknej. 

W nagraniu zamieszczonym w internecie Paweł Murziński z Białegostoku krytykuje innych księży, którzy nie wskazują, że noszenie spodni przez kobiety jest niegodziwe. Twierdzi, że kościół w ogóle o tym nie mówi, bo wielu boi się narazić. Cytuje przy tym fragment Księgi Powtórzonego Prawa. – Niech mężczyzna nie ubiera się w strój kobiety, a kobieta w strój mężczyzny, bo jest to obrzydliwością w oczach Pana – przytacza kapłan. W dalszej części kazania ksiądz zwraca uwagę, że chodzi nie tylko o ubiór, ale także o fryzurę. Dodaje, że przez to mamy do czynienia z kryzysem kobiecości, a nie równouprawnieniem.

Internauci krytykują księdza. – Dlaczego księża ubierają się w sukienki? Obrzydliwość wobec oczu naziemnego personelu Boga – pisze jedna z kobiet pod filmem.

Kazanie księdza Pawła Murzińskiego o noszeniu spodni przez kobiet – wideo

2 KOMENTARZE

  1. A którzy mężczyźni noszą/nosili sukienki? Sędziowie, kapłani, królowie, szlachta i….. na przestrzeni czasów kobiety, kobiety bez względu na pozycję w hierarchii ! Już kumacie nieuki czy trzeba bardziej dosadnie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj