Najlepsze lody w Warszawie. Poznaj ranking lodziarni

Najlepsze lodziarnie - ranking
Fot. Sweet Moments

Gdzie w Warszawie najlepiej wybrać się na lody? Sprawdź, ranking polecanych przez nas lodziarni. Wybór nie był prosty, bo w ostatnim czasie otwartych zostało wiele punktów, gdzie produkowane są lody z naturalnych składników.

 • Sweet Moments 

  Cukiernia, w której oferowane są lody Ice Moments. Nawiązuje one do tradycji włoskich wyrobów. Właścicielką cukierni jest Emilia Dąbkowska, która studiowała we Włoszech i obserwowała tamtejszy rynek gastronomiczny. W ofercie znajdziecie bardzo oryginalne smaki jak Pistacja Sycylijska, Cassis z jagodami, czy Whisky. Przy produkcji lodów w Sweet Moments nie wykorzystuje się konserwantów oraz barwników.

Lodziarnia Sweet Moments w Warszawie
Fot. Sweet Moments
 • Jednorożec 

  Popularna wśród mieszkańców. Nawet w środku tygodnia po lody ustawiają się kolejki. – Bardzo dobrze, że na mapie Warszawy powstają tego typu miejsca. Lody są świeże, smaczne i naturalne – mówi Mr. Fashion Mariusz, który często odwiedza lodziarnię zlokalizowaną na Mokotowie. Szeroki wybór smaków sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Lodziarnia Jednorożec w Warszawie
Fot. Jednorożec
 • Limoni

  Naturalne lody, skromny wystrój i długa kolejka – to cechy charakterystyczne lodziarni. Produkty przygotowywane są na podstawie włoskich receptur. Wykorzystywane są m.in. świeże owoce i warzywa, dzięki czemu można tu liczyć na sezonowe smaki, np. porzeczkowy, truskawkowy czy morelowy.

Lodziarnia Limoni w Warszawie
Fot. Limoni
 • Ulica Baśniowa

  Laureat wielu nagród. Ulica Baśniowa to sprawdzony punkt w Warszawie. Smaki lodów są bardzo często wymienione, choć należy wspomnieć, że kilka z nich ma stałą pozycję w menu. Nietypowy jest smak gorzkiej czekolady – ciężko go spotkać w innych lodziarniach. Jak smakuje? Sprawdź sam.

Lodziarnia Ulica Baśniowa w Warszawie
Fot. Ulica Baśniowa
 • Cupcake Corner Bakery

Lokal wzorowany na amerykańskich lodziarniach. Przy produkcji wykorzystywana jest receptura właśnie zza oceanu. – Wyróżnia nas wielopokoleniowe doświadczenie zawarte w naszych przepisach oraz pasja do rzemieślniczego cukiernictwa – tak mówią o sobie właściciele tej sieci lodziarni.

Lodziarnia Cupcake Corner
Fot. Cupcake Corner

Uważasz, że warto wspomnieć o innych lodziarniach w Warszawie? Powiadom nas o tym w komentarzach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj