Luksusowe zegarki. Zobacz nasze propozycje

Luksusowy zegarek
Fot. Omega

Zegarek od dawna nie jest już tylko urządzeniem wskazującym czas, a elementem wpływającym na wizerunek. Dzięki niemu właściciel dyskretnie przekazuje pozostałym osobom informacje o stopniu zamożności, stylu życia czy guście.

 • Rado R21865702

  Zegarek luksusowej marki swoją premierę miał w 1989 r.  Wykonano go z elementów ceramicznych, co gwarantuje wysoką jakość. Czasomierz jest wyposażony w mechanizm kwarcowy i ozdobiony setką brylantów. Cena? Kilkaset tysięcy złotych.

Luksusowy zegarek Rado
Fot. Rado
 • Zenith El Primero Rattrapante Chronograph

  Propozycja od jednej z najstarszych i najbardziej szanowanych manufaktur. Stalowa koperta, automatyczny mechanizm, szkło szafirowe i cena wynosząca ponad 45 tys. zł.

Luksusowy zegarek Zenith
Fot. Zenith
 • IWC IW502218

  Zegarek bliższy klasyce. Sprzęt jest w stu procentach wykonany ręcznie. Producent wyposażył go w manualny lub automatyczny mechanizm – w zależności od modelu. Cena? Od 85 do 120 tys. zł.

Ekluzywny zegarek IWC IW502218
Fot. IWC
 • A. Lange & Söhne Grand Lange 1 Platinium

  Zegarek z platyny, z ręcznym mechanizmem i paskiem ze skóry krokodyla. Marka A. Lange & Söhne jest uznawana za jedną z najbardziej luksusowych na świecie. Model widoczny na zdjęciu kosztuje prawie 130 tys. zł.

Luksusowy zegarek
Fot A. Lange & Sohne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj