Mayoral – opinie o marce, która podbiła serca dzieci i ich rodziców

Mayoral odzież
Fot. Mayoral

Czego potrzeba, aby wywołać uśmiech u dzieci? Nad tym od dawna zastanawiali się założyciele marki Mayoral i ostatecznie nie postawili na zabawki, ale zaczęli projektować ubrania. Dziś ich firma to jeden z najbardziej znanych producentów odzieży dla najmłodszych.

Główna siedziba Mayoral mieści się w Maladze w Hiszpanii. Tam znajduje się m.in. dział projektowy składający się z ponad 100 osób. Co sezon zespół tworzy nową kolekcję. Zupełnie jak w przypadku marek odzieżowych kierowanych do dorosłych. Co ciekawe, część pracowników podróżuje po całym świecie w celu poszukiwania młodzieżowych trendów. Po przeprowadzeniu researchu zostają one wykorzystywane w kolekcjach marki.

Sklepy Mayoral są obecne w kilkudziesięciu krajach. W Polsce oficjalny butik marki został otwarty w Galerii Młociny. Ubrania firmy można kupić również w dziecięcych sklepach multibrandowych.

Rocznie Mayoral wytwarza aż 30 milionów artykułów. Ubrania marki są prezentowane na targach mody dziecięciej m.in. w Moskwie, Florencji czy Nowym Jorku.

Jaka jest Twoja opinia o Mayoral? Posiadasz jakiś produkt tej firmy? Napisz co sądzisz o Mayoral w komentarzach. Czekamy na Twój głos.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj