Jest takie miejsce w Polsce, skąd ucieka McDonald’s

McDonald's wycofuje się z centrum Koszalina
Fot. Arkadia

Mówi się, że prowadzenie restauracji McDonald’s to jeden z najlepszych biznesów franczyzowych. Jak się jednak okazuje nie wszędzie. W Koszalinie właśnie został zamknięty punkt tej sieci położony w samym centrum miasta. Podobno właścicielowi jego prowadzenie się nie opłacało.

Warto wspomnieć, że był to najstarszy fast-food w mieście. Tym bardziej jego zamknięcie szokuje mieszkańców, którzy mają z tym punktem wiele wspomnień. – Miasto wymiera – piszą koszalinianie na miejscowym forum internetowym. Niektórzy wplatają treści polityczne. – Tak wygląda miasto pod rządami Platformy Obywatelskiej.

Zamknięty McDonald’s był punktem franczyzowym. W świecie biznesu nie brakuje chętnych do otworzenia restauracji tej sieci, ponieważ produkty tam serwowane cieszą się ogromną popularnością. Dlatego dziwi zamknięcie lokalu położonego w samym centrum miasta.

Owszem w Koszalinie są dwa inne punkty, jeden kierowany głównie do kierowców, a drugi do klientów galerii handlowej. Mimo wszystko i tak ciężko uwierzyć, że najstarszy lokal znika z przyczyn finansowych.

1 KOMENTARZ

  1. Jak tylko PiS przejmie władzę w K-linie to prowadzenie McD w tym miejscu stanie się opłacalne a wszyscy którzy wyjechali np. do Norwegii szybko wrócą … Tylko PiS i tylko Jarosław Kaczyński …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj