Niecodzienne prezenty dla drugiej połówki

Niecodzienne prezenty

Na prezent dla bliskiej osoby wcale nie musi być żadnej specjalnej okazji. Drobne upominki warto wręczać sobie nawet i na co dzień, pokazując w ten sposób, że podczas dnia myśli się o drugiej osobie. Tylko co wybrać na prezent dla kogoś bliskiego, żeby było to coś nietypowego i wyróżniającego się spośród reszty? Jaki upominek będzie dobry zamiast oklepanych już kubków, koszulek, bombonierek, czy klasyków takich jak na przykład portfel?

Czekoladowe figurki i personalizowane bombonierki

Szukając drobnego prezentu idealnego jako upominek bez okazji, wiele osób decyduje się na zakup bukietu kwiatów albo na przykład dużej czekoladowej bombonierki. Chociaż kwiaty i czekolada to właściwie uniwersalne podarunki, są one dość typowe i często powtarzane. A gdyby tak, zamiast tradycyjnych słodyczy, wybrać czekoladę formowaną w różne ciekawe kształty?

Z czekolady tworzy się prawdziwe cuda, od małych figurek w formie modeli samochodów, aż po całe rzeźby. W ramach prezentu dla drugiej połówki zamówić można na przykład czekoladowe pady do gier, figurkę rzeźbionego w czekoladzie misia, albo personalizowaną bombonierkę. Na każdej znajdującej się w niej czekoladce pojawia się wówczas litera. Po otwarciu bombonierki, obdarowana osoba może przeczytać krótką wiadomość zapisaną na czekoladkach.

Czekoladowe figurki

Gadżety i akcesoria erotyczne

A może odpowiednim wyborem na prezent okażą się akcesoria erotyczne, w tym na przykład wibrujące jajeczka albo strap on? Takie gadżety potrafią skutecznie rozgrzać atmosferę w sypialni i dodać nieco iskry do związku. Bardzo ważne jest jednak, żeby przed ich wyborem dyskretnie porozmawiać z partnerem lub partnerką, nawet jeśli prezent zamierza utrzymać się w tajemnicy.

Rozmowa przed wyborem gadżetów erotycznych z jednej strony może służyć upewnieniu się, że bliska osoba ma chęć wprowadzenia tego rodzaju urozmaiceń do życia intymnego. Z drugiej strony natomiast warto zorientować się, jakie dokładnie akcesoria interesują drugą połówkę. Wybór jest naprawdę ogromny – od rozgrzewających żeli do masażu, przez dyskretne nakładki wibrujące, aż po akcesoria do sesji BDSM.

Dwa bilety na dowolne wydarzenie

Mówi się, że najcenniejsze, co można komuś podarować, to własny czas i jest w tym sporo prawdy. To dlatego szukając prezentu dla kogoś, kto ma już w zasadzie wszystko i niczego nie potrzebuje, warto wziąć pod uwagę nie tylko przedmioty materialne, ale i różnego rodzaju doświadczenia, które można przeżyć wspólnie.

Bilety na prezent

Sprezentowane bliskiej osobie bilety mogą umożliwiać wejście na dowolne wydarzenie w zależności od indywidualnych preferencji. Może to być na przykład koncert rockowy, seans wyświetlany w planetarium, czy nawet bilet wejścia na lodowisko. Szukając odpowiedniej atrakcji, warto wziąć pod uwagę przede wszystkim te, których druga osoba jeszcze nie miała okazji spróbować. W ten sposób całe doświadczenie wywoła więcej emocji i mocniej zapisze się w jej pamięci.

Bilety nie muszą być prezentem całkowicie uchowanym w tajemnicy. Żeby wybrana atrakcja okazała się trafiona, warto wcześniej podpytać partnera bądź partnerkę, co mieliby ochotę zobaczyć w najbliższym czasie albo jakie miejsce odwiedzić. Fakt, że prezent został przygotowany wspólnymi siłami, w żaden sposób nie umniejsza jego wartości, szczególnie jeśli efektem jest mile spędzony czas i pozostałe po nim przyjemne wspomnienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj