Piotr Woźniak-Starak wciąż zaginiony. W motorówce znaleziono narkotyki?

Piotr Woźniak Starak wypadek na motorówce

27-letnia Ewa, mieszkanka Łodzi, towarzyszyła Piotrowi Woźniakowi-Starakowi podczas rejsu motorówką. Znany producent filmowy wciąż jest zaginiony. Tymczasem lokalny serwis Twój Kurier Olsztyński poinformował, że w motorówce śledczy znaleźli narkotyki.

Przypomnijmy służby od 3 dni poszukują Piotra Woźniaka-Staraka, który zaginął w nocy z soboty na niedzielę po wypadku na motorówce. Jego towarzyszką była 27-letnia Ewa, która zdołała dopłynąć do brzegu. Wiadomo, że kobieta jest znajomą milionera i pasjonatka żeglarstwa. Pracuje w jednej z restauracji na Mazurach. Po zidentyfikowaniu przez internautów kobieta usunęła zdjęcia ze swoich wszystkich profili społecznościowych, m.in. Facebooka, Linkedina i NK.

Nowe wieści przekazane przez lokalny olsztyński portal są szokujące. W motorówce miały zostać znalezione narkotyki. Dziennikarze nie dowiedzieli się jednak, jakie to środki odurzające i do kogo należały. Prokuratura odmawia udzielenia komentarza w tej sprawie.

Ponadto według informatora portalu funkcjonariusze odkryli w wodzie pływającą męską koszulę, a na śrubie motorówki zidentyfikowali ludzkie włosy. To może wskazywać na tragiczny finał.

Do tej pory rodzina Piotra Woźniaka-Staraka nie wydała żadnego oświadczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj