Primark w Polsce. Kiedy otwarcie?

Primark w Polsce

Co jakiś czas w internecie pojawiają się informacje o otwarciu sklepów sieci Primark w Polsce. Zgodnie z tymi wiadomościami w naszym kraju miałyby zostać 3 punkty sprzedaży. Czy to prawda?

Primark został założony w 1969 w Irlandii. To jeden z najpopularniejszych sklepów w Europie i Stanach Zjednoczonych. Liczy ponad 270 punktów sprzedaży, w których oferowana jest odzież. Niskie ceny i szeroki asortyment przyciąga klientów. Nie dziwi zatem fakt, że polscy konsumenci bardzo interesują się tym, kiedy sklep mógłby zostać otwarty w naszym kraju.

Niestety na pierwszy punkt Primark będziemy jeszcze musieli poczekać. Informacje przekazane na kilku portalach okazały się nieprawdziwe. Sieć nie planuje otwarcia ani jednego sklepu w Polsce. Nie organizuje też żadnych konkursów i akcji promocyjnych, a te które odbywają się w mediach społecznościowych są przygotowywane przez oszustów.

Kiedy Primark otworzy pierwszy sklep w Polsce? Możemy Ci obiecać, że z tego artykułu dowiesz się o tym pierwszy. My także czekamy na to otwarcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj