Ślubny leitmotiv: diamenty w obrączkach ślubnych, pierścionku zaręczynowym i biżuterii ślubnej

Obrączki z diamentami

Ślub tuż, tuż. Przygotowania do uroczystości weselnej ruszyły pełną parą, a co za tym idzie, rozpoczęły się już również poszukiwania obrączek ślubnych? A może wręcz przeciwnie? Nie było jeszcze zaręczyn, ale zastanawiasz się właśnie, jaki pierścionek zaręczynowy podarować swojej ukochanej? Sprawdź, na co zwrócić uwagę podczas zakupu wyjątkowej biżuterii ślubnej.

Klasyczna czy nowoczesna? Obrączka ślubna z diamentami w tradycyjnym wydaniu

Czym sugerować się podczas zakupu złotego krążka? Trendem, który coraz wyraźniej zaznacza się w ostatnim czasie na rynku, jest dopasowywanie obrączek ślubnych do wyglądu pierścionka zaręczynowego. Wiele osób decyduje się również na zakup pozostałych elementów biżuterii ślubnej w tej samej estetyce. Połączenie złota i diamentów jest jednym z bardziej popularnych i uniwersalnych, a ponadto wyróżnia się ponadczasowym charakterem. Klasyką jest efektowna biżuteria wykonana z żółtego złota, zdobiona białymi brylantami. Awangardowym charakter wyróżniają się natomiast obrączki z diamentami, z czarnego złota bądź dwukolorowe.

Popularne i ponadczasowe są obrączki półokrągłe, okrągłe, wklęsłe, płaskie oraz z fazą. Poszczególne modele mogą różnić się od siebie nie tylko odcieniem złota czy wielkością zdobiących obrączkę kamieni szlachetnych, ale również szerokością. Węższa obrączka zdecydowanie lepiej prezentuje się na drobniejszej dłoni i może być noszona w duecie z pierścionkiem zaręczynowym na tym samym palcu.

Obrączki - jakie wybrać?
Złote obrączki ślubne z diamentami to unowocześnione wcielenie klasyki.

Obrączka z diamentami w niecodziennej odsłonie

Miłośnikom nowatorskich rozwiązań z pewnością przypadnie do gustu propozycja, w której pierwsze skrzypce będą grać diamenty w nieco odmiennym wydaniu. Zamiast tradycyjnych białych brylantów w szynie mogą znaleźć się mniej popularne, olśniewające swoim blaskiem diamenty żółte, różowe, czarne czy brązowe. Zamiast klasycznego brylantowego szlifu, ślubne obrączki mogą być ozdobione diamentem w kształcie serca.

Preferujący minimalistyczny, prosty design mogą zdecydować się na zakup złotych obrączek ślubnych w odcieniu białego bądź różowego złota. Ozdobiona niewielkim diamentem obrączka damska będzie się idealnie komponować z pierścionkiem zaręczynowym z tej samej linii. Świetnym uzupełnieniem kompozycji dla przyszłej pani młodej będą kolczyki i zawieszka z brylantem, utrzymane w tej samej stylistyce – spójna, dobrze dobrana biżuteria to podstawa harmonijnego wyglądu. Ciekawe wyroby jubilerskie i oryginalne obrączki ślubne z diamentami znajdziesz tutaj: https://savicki.pl/obraczka-z-diamentow.

Romantyczna i designerska obrączka diamentowana

Przygotowania do ślubu trwają niekiedy nawet kilka lat. Wybór miejsca zaślubin, dobór dodatków i zakup wymarzonej sukni ślubnej spędzają sen z oczu przyszłych nowożeńców. Pragnienie dopięcia wszystkiego na ostatni guzik, sprostania oczekiwaniom zaproszonych gości i jednocześnie zorganizowania przyjęcia zgodnie z własnymi upodobaniami wydaje się zadaniem niewykonalnym. Listę ślubnych dylematów wieńczą obrączki ślubne.

Odmienne gusta przyszłych małżonków czy pragnienie dopasowania biżuterii ślubnej do tej noszonej na co dzień niejednokrotnie nastręczają wielu trudności podczas poszukiwań obrączek. Zakup biżuterii ślubnej jest jednak prostszy, niż się wydaje. Oprócz klasycznych propozycji obecnie na rynku znaleźć można warianty z białego, różowego, a nawet czarnego złota, dwukolorowe, z frezami, z kamieniami w szynie… Wybór jest ogromny. Ważne, by podczas podejmowania decyzji kierować się sercem. W końcu obrączek nie kupuje się codziennie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj