Na Maderze spłonął luksusowy hotel

Hotel Choupana Hills Resort na Maderze spłonął
Fot. Choupana Hills Resort

Spłonął ekskluzywny hotel Choupana Hills Resort & SPA. Obiekt był laureatem wielu nagród – m.in. Certyfikatu Jakości przyznawanego przez serwis recenzencki TripAdvisor.

Z pożarem na popularnej turystycznej wyspie Maderze walczy aż 4 tys. strażaków. 1000 mieszkańców i turystów zostało ewakuowanych, a 175 osobom udzielono pomocy medycznej. Na skutek pożaru zostało zniszczonych kilkadziesiąt budynków, w tym luksusowy hotel Choupana Hills Resort & SPA.

To obiekt, który był położony na wzgórzu w niewielkiej odległości od stolicy wyspy – Funchal. Oferta 5-gwiazdkowego hotelu była kierowana do osób dorosłych.

Na profilach społecznościowych obiektu pojawiła się krótka wiadomość skierowana do klientów. – To bardzo smutna i bolesna wiadomość dla przedstawicieli i pracowników hotelu oraz naszych przyjaciół Dziękujemy za wszystkie miłe wiadomości, które do nas nadsyłacie – czytamy na fanpage’u na Facebooku.

Nie brakuje tam również komentarzy osób, które spędzały urlop w Choupana Hills Resort & SPA. – Dziękuję za ostatnie dnia spędzone w tym raju. Nigdy nie spotkałam tak dobrego zespołu. Mam nadzieję, że jest szansa na odbudowanie tego miejsca. Powodzenia – napisała Eve.

Obiekt Choupana Hills Resort & SPA był dostępny w ofercie polskich biur podróży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj