Syn Zenona Martyniuka zatrzymany. Miał wywołać awanturę

Testy do policji - aktualne pytania
Fot. Policja

Syn autora przeboju „Przez twe oczy zielone” miał wywołać awanturę i posiadać przy sobie narkotyki. Został zatrzymany w Russocicach w województwie wielkopolskim – informuje lokalna gazeta „Echo Turka”.

Daniel M. przyjechał do swojej dziewczyny w sobotę. To nie była jego pierwsza wizyta w Russocicach. W małej miejscowości od dłuższego czasu plotkowano, że syn gwiazdora disco polo odwiedza małą miejscowość. Wiele osób widziało też jego luksusowy samochód.

Partnerką 28-latka jest Ewelina. Młoda dziewczyna w tym roku zdaje maturę. Partnerzy jednak nie świętowali pierwszych zakończonych egzaminów, bo w domu kobiety doszło do kłótni.  Daniel M. miał być agresywny wobec rodziców swojej dziewczyny, którzy uważali, że ich córka powinna się uczyć, a nie spędzać czas z chłopakiem. Interweniowała policja, która u mężczyzny znalazła marihuanę.

– Po godz. 22:00 musieliśmy interweniować w jednym z domów, bo 28-latek zachowywał się niewłaściwie w miejscu zamieszkania swojej dziewczyny – powiedział w rozmowie z „Faktem” asp. sztab. Mateusz Latuszewski z policji w Turku. Funkcjonariusze nie zdradzają jednak, co konkretnie wydarzyło się w mieszkaniu.

Mężczyzna został zatrzymany na noc. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. – Co do zarzutów w sprawie jego zachowania, wciąż toczy się postępowanie – dodaje funkcjonariusz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj