Jak wybrać idealną torbę weekendową?

Torba Weekendowa - jaką wybrać
Fot. Zalando (kolekcja Bally)

Wybierasz się w dwudniową delegację, a może chcesz odpocząć i wyruszasz poza miasto? Torba weekendowa to niezbędny element tego typu wyjazdów.

Zapewne każdy z nas ma wielką walizkę, którą wykorzystuje podczas dłuższych wakacji. W przypadku krótkich wypadów u mężczyzn pojawiają się wątpliwości – torba podróżna jest zbyt duża, a plecak zbyt mały. W co spakować kilka rzeczy i wyglądać stylowo? Czy jest jakieś rozwiązanie? Tak, wystarczy mieć w szafie tzw. torbę weekendową.

Powinna być ona wykonana ze skóry i mieć zarówno tradycyjne „uszy”, jak i pas do przewieszenia na ramieniu. Część toreb weekendowych ma „metalowe nóżki”, które ochronią ją przed wilgocią. Warto wybierać fasony klasyczne, które będą pasowały zarówno do zestawów z garniturem, jak i mniej formalnych propozycji. Nie polecamy kupować torby z dużym logo, czy w jaskrawych kolorach.

Jeśli często podróżujecie samolotem, to dobrze, aby torba weekendowa spełniała wymogi bagażu podręcznego wyznaczone przez daną linię lotniczą. Np. pasażerowie Ryanair’a mogą wnieść na pokład bagaż o wymiarach 55 x 40 x 20 cm.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj