Uczestnik programu TTV złapany na kradzieży w sklepie? Tak twierdzą internauci

Kradzież uczestnika programu Dzień, w którym pojawiła się forsa
Fot. YouTube

Marcin, uczestnik programu „Dzień, w którym pojawiła się forsa”, emitowanego na antenie telewizji TTV, próbował ukraść towar z jednego z radomskich supermarketów – informują internauci na Facebooku. Na dowód udostępniają w internecie film przedstawiający całe zajście.

„Dzień, w którym pojawiła się forsa” to program prowadzony przez Dorotę Wellman, który został zawieszony zaledwie po dwóch odcinkach. Z założenia miał pokazywać osoby w trudnej sytuacji finansowej, które po otrzymaniu gotówki, miały samodzielnie zdecydować, na co ją przeznaczą.

W pierwszych odcinkach widzowie mogli poznać Kasię i Marcina, którzy wpadli w szał zakupów, zamiast spłacić długi, a potem zainwestować resztę pieniędzy chociażby w remont mieszkania. Z niejasnych powodów program nie doczekał się kontynuacji, a stacja nie udzieliła żadnego komentarza w tej sprawie – zarówno na swojej stronie internetowej, jak i na profilu na Facebooku.

Teraz pojawiły się nowe informacje na temat jednego z bohaterów pierwszych dwóch odcinków. Internauci twierdzą, że próbował on ukraść towar z radomskiego supermarketu Mila. Jeden z użytkowników opublikował w internecie materiał, który przedstawia rzekomą kradzież.

Czy na filmie jest rzeczywiście bohater programu telewizji TTV? Sprawdźcie sami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj