Związek ze starszą kobietą. O tym fantazjują mężczyźni

Związek ze starszą kobietą

Takie związki nikogo już nie dziwią. Mężczyźni coraz chętniej wiążą się ze starszymi od siebie kobietami. 

Zazwyczaj dzieli ich kilka lat. Rzadziej kilkanaście, choć zdarzają się też związki, takie jak prezydenta Emanuella Macrona, w których kobieta jest starsza od partnera o dwadzieścia kilka wiosen. Co młodzi faceci widzą w dojrzałych partnerkach?

Są pewne siebie

Starsze kobiety akceptują swój wygląd. Nie są zakompleksione i potrafią śmiać się z własnych niedoskonałości. Są świadome swoich zalet i zawsze chodzą z podniesionym czołem

Nie stroją fochów

W przeciwieństwie do młodszych kobiet nie używają tanich chwytów i sztuczek. Nie wzbudzają celowo zazdrości i nie stosują szantażu. Dużo rzadziej niż młodsze dziewczyny wybuchają emocjonalnie. Lepiej kontrolują emocje. Jednocześnie ze zrozumieniem reagują na młodzieńczą buńczuczność.

Doświadczone w łóżku

Wszystko jest inne niż z rówieśniczkami. Starsze partnerki są namiętne i wiedzą czego chcą. Otwarcie mówią o swoich potrzebach seksualnych – jednak robią to czule, a nie tonem wymagającym. Nie robią też nic wbrew sobie. Uwielbiają zbliżenia – 60 proc. kobiet w wieku powyżej 36 roku życia przeżywa orgazmy podczas każdego stosunku. To one przejmują władze nad swoją seksualnością. Każdego dnia żyją jak chcą i lubią eksperymentować.

Samowystarczalne

Są zadbane i dobrze ubrane. Dbają o sylwetkę, chodzą na siłownię, do salonów piękności. Są samowystarczalne finansowo i dzięki temu nie wymagają od partnera grubego portfela. Mają też ustabilizowaną pozycję zawodową i nie zrzucają wszystkiego na barki faceta.

Są autorytetami

Nie pozwalają sobą rządzić. Możesz być pewien, że starsza kobieta wie czego chce i jak to ma osiągnąć. Na pewno też nie da sobie wejść na głowę.

Nie przejmują się opiniami

Tych kobiet nie interesuje, co o ich związku sądzą obcy. Mają duży dystans i nie kierują się zdaniem innych. Same decydują o swoich wyborach.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj