Życzenia urodzinowe – dla kolegi, przyjaciółki, dziewczyny czy mamy

Życzenia urodzinowe - śmieszne wierszyki i życzenia sms

Życzenia urodzinowe – najciekawsze wierszyki i rymowanki, które możecie wykorzystać w SMS-ach czy na Facebooku. Poważne lub śmieszne – dzięki nim zaskoczycie solenizanta, niezależnie czy jest nią kolega, przyjaciółka, dziewczyna, siostra czy rodzice.

Urodziny to jeden z najważniejszych dni w roku w życiu każdego człowieka. Solenizantowi będzie z pewnością miło, kiedy nie zapomnimy o obchodzonym przez niego święcie i prześlemy życzenia urodzinowe. A jeszcze bardziej, kiedy zaskoczymy go ciekawym wierszykiem i pokażemy, że mamy poczucie humoru.

Wierszyki urodzinowe

W dniu Twojego święta życzę Ci z całego serca zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech los, co ma najlepszego, ściele Ci pod nogi i niech Cię otacza radość, a omija smutek Tego wszystkiego życzy Ci…

Z okazji urodzin przyjmij z głębi serca płynące życzenia, samych pogodnych, szczęśliwych dni, pełnych ciepła, radości i spełnionych marzeń…

Wszystkie ziomki z Twojej paki i rodzinka ślą buziaki. A do tego wielką falą z życzeniami teksty walą : super życia, spoko zdrowia, fury, chaty, kasy mrowia. Niczym nasz osiedla król, jesteś trendy, jazzy, cool!

Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały, by nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr co rozwiewa smutki.

Życzę Ci uśmiechu, nawet gdy Cię spotyka smutek lub boleść, tęczy na niebie, która Ci przypomni, że i nad najciemniejszymi chmurami świeci Słońce, pewności, że o Tobie ktoś myśli, kiedy ogarnia Cię samotność, przyjaciół, którzy Ci wskażą piękno potrzebne dla Twoich oczu, pewności w wątpliwościach, cierpliwości przy akceptacji rzeczywistości oraz siły w przekazywaniu miłości!

Życzenia SMS

Trudno myśli ubrać w słowa, oddać piórem życzeń kwiat… wyrzec to, co serce chowa..Powiem krótko: żyj 100 lat

Przeżyj ten dzień najpiękniej, jak potrafisz. Ciesz się każdą chwilą i nie żałuj sobie niczego, przecież na następne urodziny musisz czekać cały rok!

Niech frajerom lata gul, jesteś trendy, jazzy i cool.

W dniu Twych Urodzin, w dniu pełnym radości, Życzę aby uśmiech na Twej twarzy gościł! Niech się spełni rychło każde Twe marzenie, A smutek i cierpienie idą w zapomnienie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj