Czerwone spodnie – wyróżnij się wśród szarości

Czerwone spodnie Tommy Hilfiger
Fot. Tommy Hilfiger

Od dłuższego czasu w kolekcjach znanych marek nie brakuje spodni w różnych odcieniach koloru czerwonego. Ich odpowiednie połączenie z pozostałymi częściami garderoby może bardzo ożywić twoją stylizację.

Nie kieruj się stereotypami. Kolor czerwony jest jak najbardziej męski. To dobry wybór szczególnie w sezonie wiosennym i letnim. Najczęściej w kolorze czerwonym spotkacie chinosy, ale część marek ma także w swojej ofercie tego typu produkt w fasonie jeansowym.

Z czym łączyć czerwone spodnie? Z beżem, brązem (np. płaszcz), granatem (np. marynarka), bielą (np. koszula lub koszulka polo). Czerwone spodnie dobrze wypadają także w tzw. stylizacjach marynistycznych, w których ważną rolę odgrywają ubrania w pasy o różnych szerokościach.

W stylizacjach z tego typu spodniami możemy wykorzystywać też odzież z elementami w przybliżonym kolorze – np. koszulę w czerwony w prążek.

Gdzie kupić? Czerwone spodnie znajdziecie m.in. w kolekcjach marek Tommy Hilfiger, Dockers, H&M, Cottonfield czy Giacomo Conti.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj