iPhone 7 – wiemy, kiedy premiera. Dane techniczne i cena

Iphone 7 premiera w Polsce 23 września
Fot. Apple

Jak będzie wyglądać nowy iPhone 7? Będzie miał ekran Retina i dużo lepszą kamerą. Kontrowersją jest z pewnością brak gniazda słuchawkowego. Premiera już 23 września.

Najnowszy iPhone będzie cieńszy od poprzednika. Nie będzie miał tradycyjnego gniazdka słuchawkowego, co wywołuje kontrowersje zarówno wśród użytkowników telefonów Apple’a, jak i krytyków rozwiązań proponowanych przez tę firmę.

Jak będą zatem podłączone słuchawki? Oczywiście za pomocą technologii Bluetooth. To nie koniec zmian. Na obudowie nie będzie tradycyjnego przycisku „home”. Telefon będzie wodoodporny. Za wysoką wydajność będzie odpowiadał A10 Fusion.

W przeciwieństwie do poprzednika iPhone 7 będzie sprzedawany w większej ilości kolorów. Przygotowano różową, srebrną, złotą i dwie czarne (matowa i błyszcząca) obudowy. Wersja błyszcząca, choć wprowadzona przez Apple’a, nie jest przez producnta zbytnio polecana, ponieważ mocno się rysuje.

Nowy iPhone będzie wyposażony w jasny obiektyw oraz aparat fotograficzny o rozdzielczości 12 megapikseli. Zdjęcia nim wykonane będą mogły być zapisywane w formacie raw.

Premiera iPhone w Polsce przypada na 23 września, a w USA – 19 września. W zależności od konfiguracji ma kosztować od 3349 do 5000 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj