Strona główna Technologie

Technologie

Samsung Galaxy J3

Samsung Galaxy J3 – uniwersalny i dla każdego

J3 od Samsunga to świetny telefon, który został zaprojektowany ze szczególną troską o detale. Do tego jest dostępny w niskiej, atrakcyjnej dla klienta cenie.
Polski samochód wyścigowy

Arrinera Hussarya – nowy polski supersamochód. Będzie lepszy niż Ferrari?

To auto od podstaw zaprojektowane przez polską firmę, które ma konkurować m.in. z Lamborghini, Ferrari czy Porsche. Kosztuje ponad milion złotych i wzbudza spore zainteresowanie na całym świecie.
Robot ARTAS do przeszczepu włosów

Robot przeszczepi włosy. Pierwszy w tej części Europy

W katowickiej klinice działa robot zajmujący się transplatacją włosów. To pierwsza taka maszyna w Europie Środkowo-Wschodniej.
Iphone 7 premiera w Polsce 23 września

iPhone 7 – wiemy, kiedy premiera. Dane techniczne i cena

Jak będzie wyglądać nowy Iphone 7? Będzie miał ekran Retina i dużo lepszą kamerą. Kontrowersją jest z pewnością brak gniazda słuchawkowego. Premiera już 23 września.
Samsung awaria 26.06

Masowa awaria telewizorów Samsung

Około godz. 12:00 podłączone do internetu telewizory firmy Samsung zaczęły się resetować bez ingerencji użytkownika. Wielu użytkowników rozpoczęło poszukiwania kart gwarancyjnych, uważając, że problem dotyczy tylko ich sprzętu. Okazuje się, że to jedna z największych w tym roku awarii związana z usługą Smart Hub.

POLECANE

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji na temat.