Które męskie perfumy dodają klasy?

W świecie męskich perfum sporo jest eleganckich, wysmakowanych zapachów. W drogerii trudno jednak je wypatrzeć pośród flakonów imitujących króliczki, płomienie i motory. Wybierając perfumy męskie Chanel i innych poniższych marek na pewno zrobisz dobre wrażenie.

Wiele tanich zapachów dla mężczyzn, zamiast przyciągać, razi płeć piękną. Zbyt ostre, duszące wonie są dla marek z niższej półki charakterystyczne i nie kojarzą się z dobrym gustem. To samo dotyczy niektórych flakonów, które pasują raczej do wystroju salonu tatuażu, niż eleganckiej łazienki. Buteleczki w kształcie nagich torsów, pucharów i broni też nie muszą podobać się każdej kobiecie. Przed pierwszą randką warto zadbać, by na półce stało coś bardziej szykownego.

Perfumy Chanel i Diora dla buntownika

Dior to marka z długimi tradycjami, która w ostatniej dekadzie mocno zmieniła image i postawiła na młodszych klientów. Nazwa „Dior” to nadal synonim luksusu i dobrego smaku, jednak podoba się również młodym buntownikom, którzy od opery wolą jazdę na motorze.

Perfumy, które dodają klasy

Flakon tej firmy na półce w łazience na pewno nie skompromituje właściciela. W gustownych opakowaniach z ciemnego szkła kryją się jednoznacznie męskie wonie klasycznych składników, takich jak piżmo czy mech. To jednak w żadnym razie nie jest zapach tuzinkowy, co udowadniają kampanie reklamowe ze znanymi buntownikami z Hollywood. Wcześniej należeli do nich Robert Pattison czy Jude Law. W najnowszej kampanii rolę ambasadora zapachu Dior Sauvage pełni wytatuowany i niepokorny Johny Depp.

Ponadczasowy zapach perfum męskich Chanel

Ich zapachy są tak samo ponadczasowe, jak kultowego Chanel No. 5 dla kobiet. Kupując perfumy męskie Chanel, masz pewność, że zyskasz w oczach przyszłego szefa na rozmowie o pracę lub kobiety, z którą masz zamiar się umówić. Zapachy nie narzucają się, ale są niebanalne, jak imbir i szałwia w perfumach męskich Chanel Platinum Egoiste. Z kolei Blue de Chanel to obok klasycznych składników również orzeźwiająca mięta i pieprz, dzięki którym zapach sprawdzi się zarówno na letniej imprezie, jak i w zimowe wieczory.

Perfumy męskie Chanel

Właśnie Blue de Chanel to najpopularniejsze perfumy męskie Chanel, których flakon kształtem przypomina słynne Chanel No. 5. To również świetne wyjście dla kobiet, które chcą wybrać dla ukochanego trafiony prezent. Ponadczasowy charakter i piękne opakowania męskich perfum Chanel na pewno sprawią przyjemność i będą dobrze świadczyć o guście osoby, która wybrała prezent.

Nie tylko perfumy męskie Chanel, czyli siła Hugo Bossa

Wiele marek perfumeryjnych tworzy równie popularne zapachy dla kobiet i mężczyzn, które niekiedy występują nawet w wersji uniseks. W przypadku Hugo Bossa nie może być pomyłki, bo to producent typowo korzennych zapachów dla panów, którzy lubią podkreślać męskie cechy swojej osobowości. Również flakony nie będą razić w łazience i nadadzą się jako gustowny prezent, bo to głównie skromne buteleczki w prostych kolorach. Obok perfum męskich Chanel to najczęściej wybierane zapachy na świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj