Marki, które powinieneś znać: Hackett

Hackett marka odzieżowa
Fot. Hackett

Jeremy Hackett zaczynał od sprzedaży odzieży używanej na straganach, a dziś założona przez niego marka jest jedną z najbardziej cenionych firm odzieżowych w Wielkiej Brytanii. 

Hackett produkuje klasyczne ubrania, ale z nowoczesnymi elementami nawiązującymi m.in. do jeździectwa i sportów motorowych. Eleganckie zestawy szybko zyskały sympatię klientów nie tylko w Wielkiej Brytanii. W ofercie znajdują się m.in. płaszcze, marynarki czy formalne lub casualowe koszule. To tylko niektóre produkty. Mówi się, że w butiku marki mężczyźni mogą się ubrać od stóp do głów. Kolekcje dopasowane są do stylu życia prawdziwego gentelmena.

Od powstania firma buduje wizerunek marki luksusowej. Hackett sponsoruje sporty uznawane za elitarne – m.in. w drużynę grającą w polo, wyścigi kajakarskie The Boat Race. Jest też sponsorem piłkarskiego klubu – Chelsea Londyn.

Co ciekawe w butikach marki został uruchomiony gin bar, w którym podawane są napoje. Firmie zależało na wydłużeniu czasu zakupów i pozytywnych skojarzeniach u klientów.

Gdzie w Polsce można kupić ubrania marki Hackett? Szukajcie ich m.in. w sklepie Tk Maxx.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj