Szperaj i wynajduj perełki w TK Maxx

TK Maxx - opinie
Fot. ilac.ie

To znana sieć sklepów odzieżowych, w których klienci mogą nabyć wysokiej jakości produkty w dużo niższych cenach. 

Na terenie Polski zlokalizowanych jest już kilkanaście salonów TK Maxx, ale firma ta jest bardzo popularna także w innych krajach – m.in. w Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych (tam ze względu licencyjnych nazwano ją TJ Maxx).

Sklepy pod szyldem TK Maxx nie można określić jako typowe outlety. Nie są to również zwyczajne punkty „multibrandowe”. Sieć stworzyła zupełnie nową koncepcję. W TK Maxx można nabyć pojedyncze produkty różnych marek (także luksusowych) taniej niż w stacjonarnych punktach sprzedaży danych firm.

Dostawy w TK Maxx odbywają się kilka razy w tygodniu. Zarówno kupujący, jak i sprzedający nie wiedzą, czy dany produkt jest dostępny np. w kilku rozmiarach. Sklepy te polecane są więc osobom, które lubią szperać (produktów na wieszakach jest bardzo dużo) i wynajdywać perełki. Zdarza się, że do TK Maxx przychodzi się po koszulę, a wychodzi z nowymi spodniami.

Dzięki temu, że sklep nie jest typowym outletem, można go znaleźć w wielu popularnych galeriach handlowych, a nie tylko w centrach na obrzeżach polskich miast.

Zobacz miejsca, gdzie warto robić zakupy odzieżowe.

Odwiedziłeś już któryś ze sklepów. Zostaw opinię o TK Maxx w komentarzach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj