Męska moda ślubna – na co postawić w 2019 roku?

Moda ślubna - jaki strój na wesele?
Stylizacja Pana Młodego w dniu ślubu jest równie ważna, jak piękna suknia Panny Młodej. Na co powinien zwrócić uwagę w swoim ubiorze przyszły mąż? Oto kilka podpowiedzi!


Sezon ślubów zbliża się wielkimi krokami i to już zdecydowanie czas na ostatnie przygotowania i dopinanie najważniejszych spraw na ostatnich, można by rzec, garniturowy guzik. I o ile oczywiste jest wcześniejsze wybieranie kreacji dla Panny Młodej, tak wiele osób zapomina, że równie ważny jest strój Pana Młodego. Warto przy tym pamiętać, że w tej materii, podobnie jak w przypadku sukien ślubnych, mamy do czynienia z wielością fasonów i kolorów.

Zaczynając jednak od samego początku, to najważniejsze przy wyborze odpowiedniego garnituru ślubnego jest to, by był optymalnie dopasowany do sylwetki mężczyzny. Jednym zdaniem doskonale skrojona marynarka i spodnie dobrej długości to już więcej niż połowa sukcesu. Kiedy te warunki zostaną spełnione to znak, że kolejne sprawy, pójdą już znacznie łatwiej, a przy tym pozostają do podjęcia decyzje, które mają walory stylistyczne, ale nie sprawią wiele kłopotu każdemu, prawdziwemu mężczyźnie.

Kolory! W zbliżającym się sezonie modne są właściwie wszystkie i każdy z nich wyglądać będzie doskonale. Zwolennicy klasycznych rozwiązań zdecydowanie powinni postawić na garnitur czarny, prosty, pozbawiony zbędnych ozdobników, a przy tym prezentujący się doskonale na każdej sylwetce. Sprawi to, że w garniturze dobrze wyglądać będzie zarówno pan wysoki, niski, szczupły czy lepiej zbudowany. Każda sylwetka wyglądać w nim będzie zgrabnie i elegancko. Na granat, podobnie jak w przypadku czerni, powinien paść wybór w przypadku, kiedy mężczyzna dobrze czuje się w klasycznych barwach. Wyjątkiem jest jednak to, że przy czerni idealnie sprawdzą się zdecydowanie klasyczne dodatki (czarny krawat i buty również w tym samym kolorze). W przypadku granatu można sobie pozwolić już na większą dozę szaleństwa zarówno a samych akcesoriach i dodatkach, jak i ich kolorach. W nadchodzącym sezonie dużą popularnością cieszyć się będą także garnitury kolorowe i to zarówno w kwestii tego, że z boku pozostaną czernie i granaty, a pojawią się zielenie, brązy i szarości, ale także wzory. Kraty czy pasy z pewnością znajdą swoich amatorów i będę doskonale prezentować się w dniu ślubu.

Bardzo ważny dobór rozmiaru i koloru garnituru to jedno, a drugie to uzupełniające stylizację Pana Młodego, dodatki. Pierwsze to buty – ważne, aby były wygodne, ale też modne i w kolorze doskonale pasującym do barwy garnituru. Kolejne to koszula! Mamy tutaj dobrą wiadomość dla tych, którzy nie chcą klasycznej bieli. Garnitury w innych kolorach niż czerń dają szansę także koszulom w innych barwach! A jeśli kolorowa koszula to też dodatki do koszuli. Zabawne spinki do mankietów oraz muszki w różnych wzorach i kolorach pozwalają Panom Młodym na odrobinę modowej wariacji.

Biżuteria to już ostatni element ślubnej stylizacji Pana Młodego. W tym dniu wystarczy elegancki zegarek, który dopełni look i sprawi, że każdy mężczyzna w tym ważnym dniu będzie czuł się wyjątkowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj