Marki, które powinieneś znać: Pepe Jeans

Pepe Jeans opinie
Fot. Pepe Jeans

Jest jedną z najpopularniejszych firm specjalizujących się w produkcji odzieży z jeansu. Produkty Pepe Jeans można kupić w ponad 7 tys. punktów sprzedaży na całym świecie. 

Marka narodziła się w 1973 r. pod mostem w Notting Hill. Bracia Nitin, Arun i Milan Shah podjęli tam decyzję, aby rozpocząć produkcję spodni, które różniłyby się od dotychczas dostępnych artykułów na rynku.

Jeansy tworzone przez trójkę braci były bogate w detale. Właściciele marki nie spodziewali się jednak, że w przeciągu kilku lat produkty Pepe Jeans będą w Anglii popularniejsze niż spodnie produkowane przez amerykańskie przedsiębiorstwa. A tak się właśnie stało i bracia musieli porzucić dotychczasowe obowiązki i szybko zająć się ekspansją na rynki zagraniczne.

Dziś oferta Pepe Jeans jest bardziej zróżnicowana i oprócz spodni w poszczególnych kolekcjach znajdują się także t-shirty, kurtki, koszule, a nawet marynarki. – Lubię Pepe Jeans za to, że podążają za modą. Ich rzeczy nie są staroświeckie. Cieszy mnie również fakt, że są to produkty dobre jakościowo – mówi Mr. Fashion Adam, którego spotkaliśmy w jednym z salonów marki.

A ty co sądzisz o marce Pepe Jeans? Czekamy na Twoją opinię w komentarzach.

1 KOMENTARZ

  1. Zwróciłam zamówiony towar do firmy ponad miesiąc temu i do dzisiaj nie otrzymałam pieniędzy. Spodnie za 265 zł i 195 zł odeslalam zaraz następnego dnia, zapakowane w oryginalne woreczki. Były za duże na mnie. Kiedy dzwonię do firmy to otrzymuję informację że w Hiszpanii zostanie rozpatrzony mój zwrot i nie wiedzą co się z nim dzieje. Nieprawdopodobne!! Nigdy wiecej pepe jeans!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here