Marki, które powinieneś znać: Pepe Jeans

Pepe Jeans opinie
Fot. Pepe Jeans

Jest jedną z najpopularniejszych firm specjalizujących się w produkcji odzieży z jeansu. Produkty Pepe Jeans można kupić w ponad 7 tys. punktów sprzedaży na całym świecie. 

Marka narodziła się w 1973 r. pod mostem w Notting Hill. Bracia Nitin, Arun i Milan Shah podjęli tam decyzję, aby rozpocząć produkcję spodni, które różniłyby się od dotychczas dostępnych artykułów na rynku.

Jeansy tworzone przez trójkę braci były bogate w detale. Właściciele marki nie spodziewali się jednak, że w przeciągu kilku lat produkty Pepe Jeans będą w Anglii popularniejsze niż spodnie produkowane przez amerykańskie przedsiębiorstwa. A tak się właśnie stało i bracia musieli porzucić dotychczasowe obowiązki i szybko zająć się ekspansją na rynki zagraniczne.

Dziś oferta Pepe Jeans jest bardziej zróżnicowana i oprócz spodni w poszczególnych kolekcjach znajdują się także t-shirty, kurtki, koszule, a nawet marynarki. – Lubię Pepe Jeans za to, że podążają za modą. Ich rzeczy nie są staroświeckie. Cieszy mnie również fakt, że są to produkty dobre jakościowo – mówi Mr. Fashion Adam, którego spotkaliśmy w jednym z salonów marki.

A ty co sądzisz o marce Pepe Jeans? Czekamy na Twoją opinię w komentarzach.

2 KOMENTARZE

  1. Spodnie rozpruły się zaraz po zakupie podczas wsiadania do samochodu,myślałem że cena 300 złotych to porządny materiał,reklamacja nieuznana „uszkodzenie mechaniczne”

  2. Zwróciłam zamówiony towar do firmy ponad miesiąc temu i do dzisiaj nie otrzymałam pieniędzy. Spodnie za 265 zł i 195 zł odeslalam zaraz następnego dnia, zapakowane w oryginalne woreczki. Były za duże na mnie. Kiedy dzwonię do firmy to otrzymuję informację że w Hiszpanii zostanie rozpatrzony mój zwrot i nie wiedzą co się z nim dzieje. Nieprawdopodobne!! Nigdy wiecej pepe jeans!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj