Prezent na 30. urodziny. Jaki wybrać?

Prezent na 30. urodziny

Nieuchronnie zbliża się ten moment, kiedy ty i twoi kumple przekraczacie magiczną granicę, kiedy z przodu już nie będzie 2, a 3. To jak rytuał przejścia z bycia młodym mężczyzną do bycia pełnoprawnym samcem alfa. Jeśli przerażą cię ta wizja, spokojnie. Po tych urodzinach kolejne takie stresujące dopiero za 10 lat, więc możesz odetchnąć, a tymczasem zadbaj by ten właśnie dzień był niezapomniany. Po prostu spełnij marzenia.

Trochę relaksu

Przekraczając magiczną 30. możesz poczuć się przytłoczony, stary i zmęczony, chociaż zostało przed tobą nawet więcej, niż drugie tyle życia! Jeśli tylko czujesz się przytłoczony sytuacją (a uwierz, wielu ma podobnie) wybierz się na wycieczkę do SPA albo w góry. SPA jest niemęskie? A kto tak powiedział? Jeśli nigdy nie miałeś okazji do masażu – to jest ten moment, docenisz i polubisz, a ciało będzie ci wdzięczne. Zaszalej i niech to będzie masaż czekoladą! Weź partnerkę lub chłopaka i zafundujcie sobie idealny pobyt w jednym z luksusowych ośrodków gdzieś w Polsce, a na wieczór niech czeka na was romantyczna kolacja.

Niektórym pomagają piesze wycieczki, innym pływanie w morzu czy jeziorze. Jeśli świętujesz urodziny w zimie nic straconego, po prostu zaplanuj coś, co cię uszczęśliwi. To twój moment, a na każdego nadejdzie pora. Wszystko powyższe jest „niemęskie” i nie pasuje do twojej wizji? Okej, mam dla ciebie degustację whisky. Mężczyzna powinien znać się na dobrych alkoholach, pokaż, że masz styl i poczuj różnicę między tańszymi blended malt a bardziej wyrafinowanymi single malt? A jak smakuje szkocka, irlandzka i amerykańska whisky? Jeśli nie umiesz odpowiedzieć na te pytania, koniecznie wybierz się na spotkanie z profesjonalistą!

Ekstremalne wejście w 30.

To wszystko powyżej do ciebie nie pasuje? Trzydziestkę trzeba przekraczać z przytupem, łamiąc granice strachu. Zawsze marzyłeś o tym, by przejechać się TIRem po polskich szosach? Który nie lubi tego rodzaju doświadczeń, niech pierwszy rzuci kamieniem. To marzenie da się równie łatwo spełnić kupując odpowiedni voucher. Z mocniejszych doznań proponuję lot Cessną lub awionetką. Lubisz patrzeć na wszystko z góry i czuć pęd powietrza? Idealnie.

Twój dobry rodzinny Peugeot czy Volkswagen przyprawia cię o napływ czułości, ale serce bije mocniej, kiedy widzisz Ferrari? To marzenie również jest proste do spełniania. 10 okrążeń, silnik mruczy jak zadowolona kotka, a ty jesteś za kierownicą jednego z najpotężniejszych samochodów. To jest moc! Jeszcze za mało wrażeń? Więc przesiądź się do rajdowego cacka i poczuj siłę tego silnika. W pakiecie, oprócz opieki instruktora, jest też szkolenie z podstaw panowania nad samochodem, umiejętność nie do przecenienia i każdy mężczyzna powinien wiedzieć, jak panować and maszyną.

Zastrzyk adrenaliny nadal zbyt mały? Zawsze chciałeś spróbować swoich sił na strzelnicy? Te godziny spędzone nad CSem nie mogą pójść na marne. Zafunduj sobie i partnerce mały sparring i przekonaj się, kto ma celniejsze oko. Wiesz, jak trzymać broń tylko teoretycznie? Nie szkodzi, tu was wszystkiego nauczą. Jeszcze mało? No to lot paralotnią lub skok na bungee! W końcu 30. kończy się raz, po co się ograniczać?

Kiedy do klubu 30. dołączają kumple

Ty już jesteś po ale najlepszy kumpel jeszcze nie? Smutna popijawa czy też wyjście na miasto z kumplami to rozrywka, którą można uskuteczniać co weekend. Tu potrzeba czegoś lepszego, większego i co zapamięta się na długo. Zafunduj mu czas, którego nie zapomni! Weekend we dwóch spędzony na off-roadzie? Idealnie. Kumpel jest zapalonym piwoszem (tak twierdzi), ale jedyne co widzisz to, że kupuje najdroższe piwo z tap’a i próbuje ukryć fakt, że jednak mu nie smakuje? To może wyślij go na kurs warzenia piwa? To prezent dla całej paczki, ponieważ jak już nauczy się warzyć dobre piwo, to i was będzie częstował. Koniec z butelkowanymi sikaczami! Piwo to mało? No to kurs barmański. Zawsze chcieliście mieć w paczce swojego barmana, a kumpel akurat ma zręczne oko i potrafi idealnie polać. Wykorzystaj to i jeśli tylko sprawi mu to przyjemność, wspólny prezent od całej paczki macie gotowy.

Jesteś jego najlepszym kumplem od kiedy na studiach razem wpakowaliście się do fontanny na rynku, wiesz o nim wszystko, włącznie z brzydkimi sekretami. A najbrzydszym z nich jest uwielbienie dla dronów. Jeśli nie ma swojego, a chciałby spróbować, sprezentuj mu godzinkę pilotowania w kontrolowanych warunkach, a później, jeśli zapragnie swojego z pewnością podzieli się również z tobą. Wiesz jaki jest problem w Polsce? Taki, że aby pilotować drona konieczna jest licencja i nawet, jeśli facet jest już w posiadaniu najnowszego modelu, to nie może tu wykorzystać wszystkich możliwości. Na szczęście są miejsca, gdzie po odpowiednim kursie i zdaniu egzaminu taki dokument się otrzymuje, a 30. urodziny to idealny moment na taki podarunek. Poszukaj prezentów na stronie Katalogu Marzeń!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj