Vistula ubiera polskich piłkarzy. Stylowe garnitury reprezentacji

Vistula garnitury dla reprezentacji Polski
Fot. Vistula

Polscy piłkarze czekają na ogłoszenie przez selekcjonera Adama Nawałkę kadry na Euro 2016. W międzyczasie reprezentanci, którzy walczyli w eliminacjach o awans na mistrzostwa europy, wzięli udział w specjalnej sesji promującej kolekcję garniturów przygotowanych przez Vistulę.

Modele prezentowane przez piłkarzy zostały uszyte specjalnie dla kadry narodowej. Już w marcu władze Vistuli poinformowały o podpisaniu umowy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Kilka dni temu zostały opublikowane efekty tej współpracy. Zdjęcie reprezentantów, ubranych w produkty z kolekcji polskiej marki, pojawiło się w prasie, reklamach zewnętrznych i internecie.

Vistula i PZPN postawiły na klasyczny granatowy garnitur. A to dopiero początek – zgodnie z umową zawartą pomiędzy przedsiębiorstwem a związkiem, Vistula zobowiązała się przygotować także kolekcje płaszczy i koszul.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z zawartej umowy. Vistula to uznany producent odzieży i jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych w Polsce. Jej produkty znane są z najwyższej jakości, dlatego niezmiernie cieszymy się, że właśnie w garniturach tej polskiej firmy reprezentacja Polski wyjedzie na turniej finałowy EURO 2016 – mówi Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

Sesja zdjęciowa została wykonana we wrocławskim hotelu Monopol, gdzie stacjonowała reprezentacja Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj