Adam Kuklewicz odchodzi z TVP Info. Przez reportaż o Magdalenie Żuk?

Adam Kuklewicz odchodzi z TVP Info
Fot. YouTube

Adam Kuklewicz, dotychczasowy prowadzący programu „Puls Polski Extra”, opuścił stację telewizyjną TVP Info. 30 maja zapowiedział sensacyjny materiał, w którym opinia publiczna miała poznać nowe fakty związane ze śmiercią Magdaleny Żuk. Reportaż został jednak w ostatniej chwili wycofany z emisji.

Prezenter pracował w TVP Info od grudnia 2016 r.  Według portalu wirtualnemedia.pl nagłe odejście z pracy może mieć związek ze zmianami w ramówce. O Kuklewiczu było ostatnio głośno, ze względu na zapowiedź reportażu dotyczącego Magdaleny Żuk, który miał zostać wyemitowany 30 maja. Czekało na niego wielu widzów interesujących się sprawą tragicznej śmierci Polki. Materiał jednak wycofano i nie podano nowej daty jego emisji. Nie wiadomo, czy w ogóle ukaże się w programie „Puls Polski Extra”.

Przypomnijmy, w programie miały zostać przedstawione nowe fakty i ustalenia. Według Kuklewicza wyjazd Magdaleny Żuk był akcją grupy przestępczej. Dziewczyna miała o wszystkim wiedzieć i w ostatniej chwili próbowała z niego zrezygnować. Cel wyjazdu mieli znać zarówno chłopak dziewczyny Markus, jak i rodzice.

Adam Kuklewicz nie komentuje decyzji o odejściu. Przyznaje jedynie, że teraz skupi się na prowadzeniu własnej działalności. – Na pewno nie będę się nudził. A czy wrócę do tv? Czas pokaże – tłumaczy dziennikarz w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl.

Wcześniej Kuklewicz m.in. przez wiele lat prowadził popularny program „Interwencja” w Polsacie.

1 KOMENTARZ

  1. wykonczyli magde w egipcie / wykonczyli kuklewicza w polsce
    nie chcem ale musze ( lech walesa ) polityka to jest biznes
    a pan kuklewicz wiedzial za duzo i go wyeliminowali z gry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj