Pierwszy w Polsce outlet Armani

Armani outlet w Polsce

Wkrótce w centrum handlowym Fashion House, znajdującym się w podwarszawskim Piasecznie, zostanie uruchomiony outlet luksusowej marki Armani. Trwają przygotowania do jego otwarcia.

To będzie pierwszy w Polsce outlet włoskiej marki. Logotypy firmy Armani pojawiły się już na witrynie w centrum handlowym. Informację na temat otwarcia zamieszczono również na stronie internetowej Fashion House. Nie podano jednak konkretnej daty startu, więc jeszcze nie wiadomo, kiedy w butiku będą mogli pojawić się pierwsi klienci.

Outlet Armani uruchamia w Polsce grupa Pool Holding SRL. Firma prowadzi już podobne sklepy w Niemczech i Czechach. Dzięki franczyzie obsługuje też butiki innych luksusowych marek takich jak John Galliano, Tommy Hilfiger czy Versace.

Firma Armani powstała w 1975 r. we Włoszech. Szybko została uznana za jedną z najbardziej ekskluzywnych marek, a jej cechą charakterystyczną stały się nowatorskie projekty i wysokiej jakości produkty. W Polsce produkty Armani można kupić m.in. w warszawskich centrach Vitkac oraz Plac Unii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj