Te buty produkuje się już od 45 lat

Timberland 6-inch Premium
Fot. Timberland

Żółty model butów Timberland 6-Inch Premium to prawdziwa klasyka. W prawie niezmienionej formie produkowane są już od 45 lat. 

Osoby, które nabywają to obuwie, są zachwycone wygodą i jakością wykonania. – Dla mnie ważne jest również to, iż są wodoodporne – mówi Adam, który kupił już dwie pary butów Timberland. Warto dodać, że obuwie to było pierwszym, które cechowało się wodoodpornością. Marka więc osiągnęła wielki sukces i zapisała się na kartach historii mody męskiej.

Początkowo żółte buty Timberland były kupowane przez osoby uprawiające wspinaczkę, a potem robotnicy pracujący w trudnych warunkach. To właśnie wtedy przyjęło się, że obuwie jest „niezniszczalne”. Marka próbowała lekko zmienić wizerunek i kierować swoje buty do osób aktywnych, chętnie podróżujących. Dziś buty Timberland weszły do mody codziennej. Pomimo produkowania ich od tylu lat marka nadal stawia na jakość produktu i wykończenie. Timberland znany jest z używania najlepszych skór.

Ze względu na popularność modelu 6-Inch Premium firma wprowadziła do swoich sklepów jego inne warianty kolorystyczne (dostępne są m.in. granat i czerń). Buty Timberland chętnie noszą i promują gwiazdy popkultury – m.in. amerykańscy raperzy czy wokalista Pharrell Williams.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj