Czy biżuterię można spersonalizować?

Biżuteria personalizowana

Biżuteria to idealny pomysł na prezent z różnorakich okazji. Obdarowujemy nią w rozmaitych okolicznościach. Czasami jest to zwykła sposobność, a nieraz wyjątkowa sytuacja. Warto wówczas pomyśleć, aby podarunek ten był jeszcze bardziej atrakcyjny.

Imienne ozdoby

Biżuteria sprawi bliskiej osobie szczególną radość, jeżeli zostanie dodatkowo spersonalizowana. Czym właściwie jest biżuteria personalizowana? To rodzaj kosztowności, które posiadają wygrawerowane inicjały, imiona lub specjalnie przygotowaną przez kupującego dedykację. Biżuteria na zamówienie może posiadać także datę (zaręczyn, ślubu, pierwszego pocałunku), sentencję, czy też aforyzm, który niesie specjalne przesłanie. Na taki wyjątkowy prezent wcale nie trzeba wydawać majątku.Wystarczy wymyślić unikalny napis, aby prezent stał się wyjątkowy.

Dlaczego warto?

Osobista personalizacja daje poczucie, że prezent został stworzony właśnie dla tej konkretnej osoby. Subtelnie wykonany grawer to najlepsze na co możemy się zdecydować. Sprawia, że nie jest to szablonowa błyskotka tylko bezcenna pamiątka na całe życie przypominająca ważne momenty. Jest to doskonały sposób na wyjawienie uczuć drugiej osobie.

Warto podkreślić, że wbrew powszechnemu przekonaniu ten rodzaj biżuterii nie jest przeznaczony wyłącznie dla płci pięknej. Można ją ofiarować dziadkowi, babci, tacie, mamie, czy też najlepszemu przyjacielowi. Biżuteria personalizowana obecnie jest również wykonywana ręcznie, o czym zapewnia warszawski producent beller.pl. „Handmade” to obecnie bestsellerowy szlagier, który na dobre zagościł także wśród drogocenności. Jest wyjątkowo estetyczna, przygotowywana z dbałością o każdy najmniejszy szczegół.

Co możemy spersonalizować?

Do wyboru jest dość szeroka gama. Biżuteria na zamówienie obejmuje:
1. bransoletki,
2. pierścionki, obrączki,
3. zegarki,
4. nieśmiertelniki,
5. celebrytki.

Do wyboru mamy grawer tradycyjny, diamentowy lub nowoczesny. Wszystko zależy od osobistych preferencji i gustu. Na szczególną uwagę zasługuje tu wcześniej wspomniane rękodzieło. W tym przypadku inskrypcja jest nierówna, co dodaje szczególnego uroku.

Biżuteria na zamówienie to doskonały pomysł na prezent z okazji I Komunii Świętej, chrzcin, ślubu, ważnej rocznicy, imienin, urodzin, itp. Można ją również sprezentować bez okazji, aby pokazać bliskiej osobie jak jest nam bliska. Jeśli nie wiemy co konkretnie wybrać warto zdać się na opinię doświadczonego jubilera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj