Gry na komórkę? Oczywiście!

Gry na smartfony
Fot. Fotolia

Kiedy ostatnio zainstalowałeś grę w pamięci swojego telefonu? Dzisiejsze produkcje znacznie różnią się od tych sprzed kilku lat, przez co naprawdę warto wrócić do gier na komórkę choć na kilka chwil.

Rozrywka w telefonie

Komórki już dawno przestały służyć wyłącznie do komunikacji. Możliwość połączeń głosowych czy wysyłania wiadomości tekstowych jest już niejako jedynie dodatkiem do niezwykle bogatej funkcjonalności smartfonów. Urządzenia mobilne każdego dnia gwarantują nam niesamowite możliwości, takie jak zapis wysokiej jakości zdjęć i filmów, szybka obsługa Internetu w standardzie LTE czy ogrom różnorodnych aplikacji do wyboru.

Nie da się zaprzeczyć, że smartfony takie jak Apple iPhone 7 to podręczne źródła rozrywki. Dzięki nowoczesnym urządzeniom, możesz umilić sobie podróż do pracy czy na uczelnię lub skrócić czas oczekiwania w kolejce do lekarza. A może czeka cię kilka godzin bezczynności na lotnisku? Nigdy więcej nudy, skorzystaj z bogactwa gier, jakie oferuje nowy smartfon od Apple.

Gry na smartfonie Apple iPhone 7

Każdy pamięta kultowe gry ze starych komórek, z „Wężem” („Snake”) na czele. Choć składały się one z jednokolorowych kwadracików, które z dziesiejszą grafiką nie miały niemal nic wspólnego, to niejednokrotnie stawały się doskonałym zajęciem na kilka godzin. W następnych latach wiele gier mobilnych zeszło na dalszy plan, szczególnie w czasach szeroko rozumianych social media.

Dziś ten trend wydaje się odmieniać. Cała skala gamingu przybiera na sile, co widoczne jest szczególnie na rodzimym rynku – w końcu zawodowe granie od dawna jest na topie np. w Azji czy Stanach Zjednoczonych. Nie trzeba jednak być profesjonalistą, by poczuć te niesamowite emocje i oddać się magii wirtualnej rozrywki.

Tym bardziej, że iPhone 7 Apple posiada znakomite parametry, które wprost sprzyjają graniu w gry o wysokich wymaganiach technicznych. Czterordzeniowa jednostka napędowa A10 Fusion zawiaduje pracą systemu, który jest nie tylko nadzwyczaj wydajny, ale i bardzo stabilny. Nie spowalnia swojego działania ani nie zacina się nawet przy dużym obciążeniu. A przecież przy każdej grze ogromne znaczenie ma szybkość reakcji telefonu na gesty użytkownika.

Do tego trzeba dodać możliwości wyświetlacza – ekran Retina HD o rozdzielczości wynoszącej 1334 x 750 pikseli znakomicie sprawdza się zarówno przy oglądaniu filmów i wideo, jak i podczas pasjonującej rozgrywki. Przekątna wyświetlacza to 4,7 cala, dzięki czemu bez kłopotu zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy.

Nowa jakość gier online

Znakomite walory graficzne dzisiejszych gier czy świetnie zaplanowana fabuła to tylko niektóre z zalet, które zachęcają do tego rodzaju rozrywki. Apple iPhone 7 obsługuje standard LTE, czyli bardzo szybkie łącze Internetowe. Pozwala to na przeżycie zupełnie nowych emocji, dzięki współzawodnictwu z innymi graczami czy znajomymi. Coraz więcej tytułów oferuje tego rodzaju rozgrywki, często również w postaci bezpośredniego starcia w wirtualnej rzeczywistości z poziomu telefonu. A czy jest coś przyjemniejszego niż zwycięstwo w ulubioną grę ze swoim przyjacielem?

Szybkie łącze internetowe to również niekłamany atut dla graczy z innego powodu – umożliwia bowiem szybkie pobranie dowolnego tytułu bądź najnowszej aktualizacji czy dodatku. Dzięki temu rozgrywka będzie jeszcze ciekawsza. Warto w tym miejscu dodać, że twórcy często eliminują ewentualne błędy w aplikacji właśnie za pomocą aplikacji.

Jeśli lubisz gry mobilne, powinieneś skorzystać z możliwości, jakie przed graczami otwiera iPhone 7 Apple. To wysokiej klasy urządzenie, które sprawdza się w różnorodnych warunkach, bezsprzecznie jednak zadowoli nawet najzagorzalszych miłośników gier na komórkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj