Marki, które powinieneś znać: Lancerto

Opinie o marce Lancerto
Fot. Lancerto

W 2008 r. trzech przedsiębiorców działających w branży modowej postanowiło połączyć siły i założyć markę Lancerto. 

Początki były trudne. Założyciele Lancerto postawili na tradycyjną formę sprzedaży. Galerie Handlowe nie były jednak zainteresowane nieznaną w Polsce marką. Przedstawiciele centrów stawiali na firmy z wieloletnią tradycją w produkowaniu męskiej odzieży eleganckiej jak Vistula czy Bytom. Salony Lancerto pojawiały się więc w pierwszej kolejności w centrach outletowych. Z biegiem lat sytuacja zaczęła się zmieniać. Choć do dziś sklepy tej marki są nieobecne w wielu popularnych galeriach jak Złote Tarasy czy Stary Browar.

Lancerto – elegancka odzież męska

Oferta sklepów Lancerto jest bogata. Znajdziemy tam formalne garnitury i marynarki, biznesowe koszule, ale też eleganckie spodnie, kardigany czy obuwie. Kolekcje Lancerto są szyte w Polsce, w zakładzie odzieżowym zlokalizowanym w Łańcucie.

Sporo popularnością klientów cieszy się specjalna linia produktowa – Lancerto & Mr. Vintage przygotowana we współpracy ze znanym blogerem modowym Michałem Kędziorą. Zawiera produkty adresowane do innej grupy odbiorców – zazwyczaj mniej formalne marynarki z wysokiej jakości włoskich tkanin (wełna, len) czy koszule.

Posiadasz produkt tej marki? Napisz opinię o Lancerto w komentarzach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj